Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orbitas: ale bloker to nadaje sie raczej do stosowania na noc, ewentualnie parę godzin przed wyjściem. Wolałbym taki którym mogę stosować od razu po kąpieli przed wyjściem z domu. Zdecyduje się chyba na ten garnier który kolega wyżej polecił. Dzięki wszystkim za podpowiedzi
@mmmaly: Taki bloker stosujesz tak jak napisałem, po pierwszych 2-3 codziennych aplikacjach skóra pod pachami "nasiąka" tym preparatem. Nie zmywa się podczas kąpieli jak zwykły dezodorant. Później tylko maźnięcie poprawiające, raz lub dwa razy w tygodniu przed snem i tyle. Po takim blokerze nie musialem uzywac juz zadnego antyperspirantu na dzień. Pachy suche, swieżość nawet w ciepłe dni. Polecam etiaxil w wersji comfort bo inne blokery mocno mnie podrażniały i skóra
@pol_gauka: Kupowałem już Vichy, ziaja bloker i nic nie pomaga... Tzn już mało jest potu, redukować redukuje, ale to jeszcze nie to. Chyba będę musiał się zainteresować tym etiaxil comfort.

A czemu akurat comfort? Tam jest chyba kilka wersji z tego co kojarzę

No i gdzie kupić, na necie z oficjalnej strony czy jest gdzieś w aptekach?
@SmallCaracan: zerknij na mój wcześniejszy komentarz - chodzi o podrażnienia. Mialem kilka innych i zawsze "gryzło", przy Etiaxil comfort nie ma tego problemu. Dostaniesz go w aptece :)

@liwa12: Możliwe, ale nie odczuwa sie tego. Poza tym proces termoregulacji to nie tylko pocenie się.