Wpis z mikrobloga

@polaczyna: W dupie mam ten YT , bo to jakaś parada wybryków natury. W dupie mam tą lordoze, patusa który myśli, że jest biznesmenem i kimś ważnym. Ale sam by pewnie nie umiał dowodu w urzędzie wymienić. Ale nie ogarniam polityki YT i mówię tu np. o gracjanie roztockim czemu banują mu kanał za film, który wrzucił 9 lat temu. To albo oni mają gówniane zabezpieczenia albo gównianą politykę. To tak
@polaczyna: Co za głupie tłumaczenie kolejnego patusa. Czyli, jak kogoś zabiję i dopiero wyciągnie się to za 3 lata to też mogę chodzić wolno, bo to było dawno i prawo nie działa wstecz... Niech on się lepiej nie wypowiada na temat takich rzeczy o których nie ma pojęcia.
@Maziar1337: nie czytałem nawet wysrywów nitrozyniaka, ale chyba próbujesz być na siłę mądry i coś i nie wychodzi. Jakby w momencie zabicia kogoś morderstwa byłyby legalne to tak - gówno ci zrobią po 3 latach i zdelegalizowaniu morderstw. Bo to było dawno i prawo nie działa wstecz. :)
@Grash-Varrag-Arushat: Po pierwsze naucz się pisać. Po drugie skoro nie działa wstecz to czemu np. Tomasz, który siedział w pierdlu 18 lat został wypuszczony? Przecież mógł już gnić do końca życia w więzieniu, bo te dowody, które zostały przedstawione są niepotrzebne, bo prawo nie działa wstecz...