Wpis z mikrobloga

@marcelus: @hpiotrekh: Ani muzycznie, ani lirycznie, ani jakkolwiek nie ma to żadnej wartości. Nikt do #!$%@? nie wie o czym oni, on "śpiewa", a najlepszym tropem jest raczej przypadkowa zbitka słów ze słownika. Wg mnie jedno wielkie gówno, które zgaśnie tak szybko jak się pojawiło, bo była moda na "ameryczkę". Wstyd by mi było to puszczać własnemu dzieciakowi w odpowiedzi na pytanie "Tato, czego się słuchało za twoich czasów".
@marcelus: Lubiłem Taco za umowy, trójkąta, wosku i marmuru... ale to co się #!$%@?ło na szprycerze i tu to łomatkobosko ( ͡° ʖ̯ ͡°) kiedyś to było kuuurła.wav był inny niż wszyscy na scenie rapu, miał inne beat’y, rapował inaczej niż wszyscy którzy lecieli o braci się nie traci, życie #!$%@? i drin za drinem... Taco, Łona i webber No i może o.s.t.r... ale taco chyba był
@Jakwchlewie: gdybym sie wywodzil z biedy lub z patologii to bym wolal sluchac muzyki ktory by mnie pchala do przodu zebym polepszyl swoj los a nie sluchaj "o jak mi zle jakie zycie jest zle ojojojojoj #!$%@? policje bo jest zla ojojoj"
Jeśli uważasz że wyszła fajna płytka, i generalnie chłopaki robią fajna robotę dajesz plus


@marcelus: i na tym cały wpis powinien się zatrzymać, no ale nie, ludzie kolejny raz dają #!$%@? o to co kto słucha i dlaczego i czy to mainstream czy nie XD

plusik leci bo płytka fajna mimo ze skonczylem i gimbaze i liceum
i studia nawet
Mi się bardzo podoba Marmur z płyty Marmur, Taco nigdy nie stworzył tak wpadającej w ucho i ciekawej piosenki. Ogólnie jednak ciężko nie zauważyć że wiekszosc jego kawałków to losowe wysrywy byle tylko rym #!$%@?ć i pora na cs'a.
Rozumiem że idzie w to coraz bardziej, zreszta szczerze przyznawał ze nie chce wrocic do piwnicy i robienia rapu dla nikogo. Mnie osobiscie nie pasuje taki calkowity niuskul, kazdy tekst jest o ziomkach
@marcelus: Przesłuchałem i jestem na świeżo dla mnie ta płyta jest trochę oklepana. Jest se nutka gdzie se rapują o tym ile to nie mają hajsu, a nutke dalej olaboga jaki ten hajs #!$%@?. No i tak naprzemiennie cała płyta. ¯\_(ツ)_/¯
@marcelus ej wy wszyscy starzy wyjadacze rapu. Przestańcie wracać do przeszłości, bo to jest bez sensu. Wiadomo, że to co kiedyś sluchaliscie, będzie dla was lepsze, bo patrzycie przez pryzmat sentymentu. Średnio co parę lat każdy się cofa do tyłu i ooo kuuurła, kiedyś to było, nie to co teraz. Tak samo ludzie będą wracać do np Taconafide i będą porównywać z tym co wyjdzie za nwm, 10 lat. Także po chuy