Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: Nie rozumiem skad ten hejt na tako, ani tym bardziej na que. Chociaż nie jestem jakimś fanem, to nie można im odmówić robienia czegoś nowego i innego niż ubierania dzieci w kominiarki i #!$%@? policji xD
  • Odpowiedz
@Sigmanus: Ale bzdury,nie przepadam za taco ale trzeba byc ignorantem zeby nie widziec roznicy.

Taco w Umowie/marmurze/wosku nawija o tym jak szybko zdobył rap scene,ze bedzie jescze lepiej

Taco w somie nawija o tym ze sława niezbyt mu sie podoba jednak,ze ma mało prawdziwych kumpli a starych traci przez to co sie dzieje.
  • Odpowiedz
@mikii77: czyli nie słuchasz tego nie ze wzgledu na to czy ci się podoba czy nie, ale dlatego że słuchanie tego jest modne, a ty za motłochem nie idziesz? xD

w ogóle jak można czegoś słuchać, bo to modne? xD

zreszta juz sie nie odzywam, bo wyjde na jakiegoś tako fanboja, a mnie po prostu śmieszy hejt tylko z powodu zdobycia popularnosci xD
  • Odpowiedz
@marihlana123: Tak jak tako lubiłem za czasów umowy i trojkąta to następnych jego wydań nie byłem w stanie słuchać - ciagle te same patenty i teksty o niczym pełne truizmów, tak samo jest tutaj, ale dochodzą jeszcze śpiewane refreny, których tym bardziej nie trawię w takim wykonaniu. W sumie cieżko się dziwić, Taco jeżeli chodzi o warsztat muzyczny to jakaś topka nie jest. Album mialby taki sam przekaz jakby byl zlepkiem
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Po prostu mozna nie lubic rapu jako caloksztaltu. Tak jak iniektorzy maja wscieklizne macicy na samo wspomnienie metalu, niewazne ze to glownie death metal uprawia darcie mordy przez growl. Metal i chuy, spalic to !one
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Nie rozumiem skad ten hejt na tako, ani tym bardziej na que. Chociaż nie jestem jakimś fanem, to nie można im odmówić robienia czegoś nowego i innego niż ubierania dzieci w kominiarki i #!$%@? policji xD


@hpiotrekh: Z tego samego, co hejt na Tede. Bo robią hajs na gimbach, aczkolwiek o ile Tedego i Taco jestem w stanie posłuchać, tak Que nie zdzierżę (acz szanuję dawne sztosy sprzed ery
  • Odpowiedz