Wpis z mikrobloga

Kochane Mirki i Mirabelki!

Z okazji premiery naszego filmu pt.: "Odpicuj Moje Laczki" mamy dla was #rozdajo

Macie dość konkursów, pod którym jest 500 plusów i tylko jedna nagroda?


Zasady są bardzo proste, a nagród dużo. Plusujesz ten wpis, a o 21 w niedzielę dowiesz się, czy mirkorandom był tym razem dla Ciebie łaskawy. Ze wszystkich plusujących (za wyłączeniem świeżej, zielonej rangi) wyłonimy 50 zwycięzców, którzy otrzymają bon na 30 zł do sklepu Multirenowacja.pl, partnera naszej produkcji. Jeden taki bon to nie tylko pasta bądź krem, ale i uśmiech na twarzy każdego przezornego wypokowicza, bo taki kosmetyk starczy wam na kilka lat.

I kto wie, może przy okazji będziecie mieli takie zadbane buty, że aż znajdziecie miłość swojego życia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli chcecie zobaczyć czym tak naprawdę jest ten film, to wpadnijcie do wykopaliska:
https://www.wykop.pl/link/4263141/odpicuj-moje-laczki/

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #menswear #youtube #rozrywka
UszatyBloger - Kochane Mirki i Mirabelki!

Z okazji premiery naszego filmu pt.: "Od...
  • 47
Jeśli format się spodoba, to kto wie, kto wie

@UszatyBloger: trochę przegadane i drętwa gra i nie mniej często drętwy humor. Jak na jeden filmik to super ekstra miło się oglądało (w sensie: wszyscy wiemy, że to amatorka i te wymienione minusy wcale nam nie przeszkadzają). Nie wiem, czy przy większej ilości takich odcinków się to nie przeje.

A, no i plus za nawiązanie do polimatów ( ͡° ͜ʖ