Wpis z mikrobloga

Kurde, dzisiaj taki ziomek, ktorego calkiem lubie podszedl do mnie na silownie (poszedlem dzis wyjatkowo, a nie cwiczylem w domku). W trakcie rozmowy wyjasnil mi, ze boli go jak ludzie zle robia martwy ciag. Mysle sobie - no koci grzbiet albo za mocne napinanie do tylu, trudne cwiczenie, zdarza sie. A ten do mnie, ze nie moze patrzyc jak ludzie robia martwy ciag bez pasa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mowie mu, ze no po to sa mięśnie plecow, zeby kregoslup ci sie nie zlamal, a ten ze uszkodzi sie kregoslup.

Zalozyl pas i poszedl wyciskac na barki.

Na siedzaco.

Konczyc znajomosc?
#mikrokoksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz DywanTv - Kurde, dzisiaj taki ziomek, ktorego calkiem lubie podszedl do mnie na silow...
źródło: comment_IvOCnbTFa3uUvdqVj84HgZBKt6h6Ia1H.jpg
  • 26
@Karbon315: @Pietrek9: Umowiłem sie też dzisiaj z kolegami na siłownię. Na 10:00. Przychodzę - nie ma ich. No to zaczałem ćwiczyć. Poszedł martwy, klata, konczylem podciaganie - przyszli. Przywitalismy sie i kazdy poszedl cwiczycz. Zrobilem OHP, wioslowanie, a Ci mowia, ze juz idą...
Caly czas siedzieli na maszynach, jedynie wyciskali na klate normalnie. Doradzalem, żeby np. sprobowali zachowac normalna krzywiznę kregosłupa, a nie lezeli jak placek, ale cos nie chcieli
@DywanTv: czesto na redukcji robie barki na siedzaco bo jakby sily mnie opuscily przy sztandze to za ciekawie by nie bylo. Ale nigdy nie pomyslalem by uzywac przy tym pasa xd ogolnie malo kto uzywa u mnie pasa, mi sie zdarza przy ostatnich seriach martwego