Wpis z mikrobloga

Niektórzy wiedzą, że dwa tygodnie temu zacząłem pracę jako konduktor, wiem, póki co krótko... Codziennie dojeżdżam pociągiem i dzień w dzień teraz się tym będę zajmował, ale wolną sobotę i tak spędziłem w podróży koleją.

Dalej mnie to jara i mam nadzieję, że nigdy nie przyjdzie wypalenie, nie wkradnie się monotonia życia codziennego, będę czerpał radość ze swojej pracy i próbował dawać też uśmiech podróżnym.

I również Wam życzę tego mireczki i mirabelki, róbcie to co kochacie najbardziej i bądźcie uśmiechnięte. (òóˇ)

#kolej #pkp #pociagiboners #mojezdjecie #dziendobry #przemyslenia
maxbor555 - Niektórzy wiedzą, że dwa tygodnie temu zacząłem pracę jako konduktor, wie...

źródło: comment_FrgfE9DYtiA6mrVqS3Wv1gECbJTMBG9L.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@piotreek88: Akurat ja mam taką stację że cisza i spokój, planowych mało, towarowe rzadko albo jakieś luzaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to ma swój plus bo służba leci raz dwa w takim ruchu, przy mniejszym już jest trochę nudno. Dźwignie czy przekaźniki?
  • Odpowiedz
@Destruktor91: to prawda, jak mam weekend, gdzie jedzie połowa tego, to można paść z nudów, ale to jest spoko (co nie znaczy, że mało jedzie, bo i tak są stacje obok, że nasz ruch na jednej służbie w weekend to na innych można by kilka dni obsadzić :D ). To fajny masz posterunek, u mnie to śmigają Pendolina, Darty, Impulsy, Kible, Towary, pełna opcja :D

Piłkarzyki :D

Mniej więcej jak na
p.....8 - @Destruktor91: to prawda, jak mam weekend, gdzie jedzie połowa tego, to moż...

źródło: comment_OalkaoJzdwTPrfMeaDK7Slq4y3d6YW97.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Destruktor91: W sumie miałem jednego anglika na boku na dźwigniach i jeszcze jeden zamknięty od kilku lat

Jaja były, jak go otwarli i kazali przekładać, chyba zbyt ochoczo do tego podszedłem i pędnia poszła :D

W sumie, to i jedne i drugie mają wady jak i zalety. W UZE2 bardzo ceniłem sobie kontrolę niezajętości
  • Odpowiedz
@piotreek88: @Destruktor91: Mam takie pytanie, jak to wygląda gdybym chciał mieć dostęp do SEPE czysto do wglądu na moim terenie, chodzi mi głównie o to żeby móc szybko reagować jeśli będzie zgłoszone retro albo coś nadzwyczajnego i chciałbym zrobić zdjęcia?

Jest to możliwe, żebym mógł zalogować się u mnie na komputerze?
  • Odpowiedz
@maxbor555: @piotreek88: Zapomnij, to wszystko jest tak zabezpieczone i pilnowane że nie da rady, z tego co wiem to nawet instruktor musiał się prosić żeby mu coś poinstalowali, specjalnie do tego przychodzili z informatyki, więc z tego co ja wiem to nie ma możliwości.
  • Odpowiedz
@maxbor555 to jest jakoś tak zrobione, że logując się na ten sam login i hasło do Windowsa i swdr na każdej stacji masz tylko daną stację*, chyba po ip rozpoznaje co ma być w swdr *u siebie mam jeszcze stację obok na podglądzie a oni mają moją ! Są też konta vip na całą Polskę, to jest dopiero fajna sprawa, ale to tylko wybrani mają, albo trzeba kombinować ;)
  • Odpowiedz