Wpis z mikrobloga

#bokunoheroacademia - no i najlepszy nowy shounen ostatnich lat powraca po raz kolejny, tym razem z trzecim sezonem, który obejmie jeden z najlepszych arców jakie do tej pory zaoferowała manga plus prawdopodobnie jeszcze jeden, niedawno zakończony, a więc na sezon czwarty przyjdzie nam poczekać nieco dłużej... lub będzie miał tylko jeden cour 12 odcinkowy. Spodziewam się jednak dłuższej przerwy - w każdym razie, jeżeli mamy otrzymywać tak wysokiej jakości produkcję, to nie będę się obrażał (tak patrzę na was pozostałe adaptacje pozycji WSJ), bo odejście od "tasiemcowatości" na rzecz sezonów wypuszczanych co jakiś czas, jest najlepszą decyzją kreatywną jaką mogło podjąć studio BONES.

A dzisiaj zajmiemy się odcinkiem nr 1 oraz nr 2. Miłego czytania i zapraszam do dyskusji.

PODSUMOWANIE + DYSKUSJA NA REDDICIE

#jaqqubizarrecontent #anime #animedyskusja
Pobierz jaqqu7 - #bokunoheroacademia - no i najlepszy nowy shounen ostatnich lat powraca po r...
źródło: comment_D2OKZvjB0x32jhLF5hiDDEqffpf5gm7q.jpg
  • 6
który obejmie jeden z najlepszych arców jakie do tej pory zaoferowała manga plus prawdopodobnie jeszcze jeden, niedawno zakończony


@jaqqu7: Nie jestem zbyt dobry w te klocki zwane przewidywaniem, do którego miejsca dojdzie adaptacja, ale przy 25 odcinkach chyba musieliby lecieć bardzo szybko żeby zakończyć yakuzę. Po dzisiejszym odcinku przewidywałbym raczej umiejętnie rozwinięty egzamin na tymczasową licencję - podobnie jak turniej został rozbudowany w anime w porównaniu do oryginału.
@jaqqu7: Nawet jeśli bieżąca historia okaże się jakoś szczególnie długa, to chyba nie powinni mieć problemu z utrzymaniem tempa jednego sezonu na rok, co w sumie bardzo mnie cieszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaqqu7: Ujdzie w tłumie. Moim zdaniem za dużo postaci jest wprowadzonych do głównego wątku i to wszystko się rozmywa. Charakterystyki bohaterów są sztampowe do bólu, antagoniści są nieciekawi, całość nadrabia settingiem i fabułą. Może jestem już za stary na shouneny i stąd to krytyczne podejście. Jeszcze jedno, pierwszy odcinek najnowszego sezonu - poczułem się obrażony. :-P