Wpis z mikrobloga

Tydzień 21/21 #breakingtuforti do #gdanskmaraton.

Jeszcze dwie godzinki do startu. Czuję się dobrze, choć noc nie była z tych najlepiej przespanych w życiu. Standardowe śniadanko zjedzone, co trzeba to już pogonione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie było dla Was robić te wpisy, teraz zostało 'tylko' przebiec swoje.

Przepraszam Was Gdańszczanie, za dzisiejsze utrudnienia w ruchu :)

Jeżeli będę wystarczająco trzeźwy po południu, to postaram się coś dla Was skrobnąć!

Powodzenia wszystkim biegnącym też w Poznaniu, Łodzi oraz innych dzisiejszych zawodach! Piona.

#bieganie #ruszwroclaw
  • 7
@landu: Dlaczego trasa maratonu jest przez najwazniejsze ulice? Pytam poważnie, bo nie wiem czemu nie można biec bocznymi, mniej istotnymi ulicami. Często mają nawet lepszą nawierzchnię. Dla mnie wybór mniej uczęszczanych ulic to taki kompromis. Nie rozumiem czemu taka trasa, może mnie ktoś oświeci.
@becyklon: w ogóle powinni biegać po wsiach albo gdzieś w lesie, a nie paraliżować ruch w dużym mieście na parę godzin. Ale to ma chyba związek z tym, że jak ktoś biega, to jak prawnik, płaskoziemca lub feminazistka, muszą Ci o tym powiedzieć. Obojętnie czy chcesz o tym rozmawiać czy nie, po prostu masz o tym wiedzieć.
@becyklon nie wiem, nie jestem organizatorem. Dla mnie ma znaczenie nawierzchnia, profil trasy i to czy wieje, czy nie. To już org ma czasami bzika, by wyeksponować największe walory miejsca, pewnie by przyciągnąć 'turystów biegowych'. Osobiście najbardziej uwielbiam górskie biegi ultra, a tam rzecz jasna ciężko o zakorkowanie :)