Wpis z mikrobloga

@AsuriTeyze: Zwykle do 7 dni, jednak w przyszłym tygodniu powinno być szybciej. Kod będzie do odebrania na stronie.

@izkYT: Bzdura, nie ma możliwości, żeby kod był zużyty, ponieważ żaden człowiek nie ma przed Tobą bezpośrednio do niego dostępu. Z resztą, można to w prosty sposób zweryfikować, da się sprawdzić kiedy kod został użyty ;).
@izkYT: Udowodnij to co mówisz, to załatwię Ci zwrot 3 krotnej wartości ;). Jeśli kod został użyty przed tym jak go otrzymałeś. No chyba że klasycznie "ktoś mi się włamał na konto i użył", no to pozostaje mi się tylko uśmiechnąć i czytać dalej komentarze, twierdzące że "Dogry to scam".
@AsuriTeyze: Oczywiście że nie, kody kupowane są zazwyczaj bezpośrednio od developerów lub oficjalnych dystrybutorów. Dogry to nie tylko Polska, jest obsługujemy całą Europę, Amerykę, Australię i Rosję. Każdego dnia zamawiane są tysiące kodów, więc w 1 rzucie kupowane jest kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy kodów ;).

Z tego co wiem same kody są szyfrowane autorską metodą/kluczem (?, nie znam dokładnie terminologii), więc nawet w przypadku wycieku, włamania (co nigdy nie miało miejsca)