Wpis z mikrobloga

@Wojtek-bez-portek eh, urbanistyka osiedli to jedna rzecz w której komunizm totalnie bił na głowę kapitalizm ( ͡° ʖ̯ ͡°) wychowywałem się na dwóch osiedlach, na jednym plac zabaw był rozłożony na 3 hektarach parku a drugi w parku 11ha Obecnie takie "marnotrawstwo" terenu byłoby nie do pomyślenia...
TypowyPolskiFaszysta - @Wojtek-bez-portek eh, urbanistyka osiedli to jedna rzecz w kt...

źródło: comment_T8b8My4z1pKpUoVviiJChK1P60Q5Vmxh.jpg

Pobierz
eh, urbanistyka osiedli to jedna rzecz w której komunizm totalnie bił na głowę kapitalizm ( ͡° ʖ̯ ͡°) wychowywałem się na dwóch osiedlach, na jednym plac zabaw był rozłożony na 3 hektarach parku a drugi w parku 11ha Obecnie takie "marnotrawstwo" terenu byłoby nie do pomyślenia...


@TypowyPolskiFaszysta: I dobrze. Urbanistyka PRL to największy syf polskich miast. Totalna antymiejskość.
@wojtas_mks nie chce mi się rozpisywać - szerokie ulice, szerokie na 3-5 metrów chodniki, ogrom zieleni, równa siatka ulic, spójna i ładna stylistyka budynków, duża ilość budynków użyteczności publicznej, ciche i kameralne podwórka wewnątrz osiedli, idealne proporcje zagęszczenia zabudowy.
TypowyPolskiFaszysta - @wojtas_mks nie chce mi się rozpisywać - szerokie ulice, szero...

źródło: comment_F9ni9jE843YM9ahDzaHUaUaF86JsAe45.jpg

Pobierz