Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotkało mnie coś bardzo złego. Moja partnerka nadużyła zaufania pokazując nasze prywatne rozmowy i zdjęcia kolegom. Nie jestem pewien, czy chodziło jej o poznanie ich opinii, czy o coś innego, ale dotknęło mnie to. Od tego czasu nie mam zaufania do ludzi i czuję się beznadziejnie sam ze sobą. Musiałem pójść do psychologa, bo nie radziłem sobie z emocjami. Ona traktuje to wszystko cynicznie, udaje, że nic się nie stało. Gdy próbowałem wyjaśnić jej moje uczucia ignorowała to, ale wiem od naszych wspólnych znajomych, że wyśmiewała mnie. Nie rozumem, jak można tak traktować kogoś, kogo się kochało. Najgorsze jest to, że o wszystkim co jej mówiłem wiedzą jej znajomi. To największe upokorzenie w moim życiu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 12
  • Odpowiedz
chyba troszeczke przesadzasz XD


@chrystusie: Chyba ty troszeczkę usprawiedliwiasz takie zachowania. Może sama tak pokazujesz rozmowy innym?

Wystarczy, żeby dyskutowali tam o jakiejś krępującej sprawie, pisali na temat jego kompleksów czy czegokolwiek w ten deseń, a GWARANTUJĘ ci, że świadomość tego, iż inni ludzie czytają to, na co zdobyłeś się powiedzieć tylko najbliższej osobie, zniszczy cię psychicznie.

Wyobraź sobie swój największy lęk i kompleks, o którym powiedziałaś osobie, której bardzo ufasz,
  • Odpowiedz