Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #boldupy #spotify #spotifycwel #spotifyssie

Spotify #!$%@?ć maczetami.

#!$%@?ące reklamy
Interfejs #!$%@? żeby przejść do aktualnie odtwarzanej playlisty trzeba ją znaleźć po lewej.
W windows 10 przy manipulowania przyciskami multimedialnymi pojawia się okładka albumu zasłaniająca 1/4 ekranu. W wersji w której to wprowadzili nie dało się tego wyłączyć. Teraz można.
Brakuje Toola/King Crimson/mgła/soundtracków/mniej popularnych wykonawców
Dawniej jak się klikneło włącz radio tego utworu. To wyłączało ci aktualny utwór i radio zaczynało się odtwarzać. Zamiast ten utwor co sluchasz dać na początek.
Zarzynali SSD (hoover na sqlite). być może nadal to robią.
Płacą grosze wykonawcom.
Aktualizują się często i nie publikują changelogu/release notes.
Mogliby dodać jakąś społecznościową łączność. Nie każdy ma fb.
Mogłoby zapisywać historię odtwarzanych utworów. Nie każdy ma last.fm.
Mieli funkcje wyswietlania napisów w piosence (musixmatch), usuneli.
Laczy albumy roznych wykonawcow o takiej samej nazwie
nie da się wyłączyć synchronizacji z telefonem, więc kiedy mam jedną kolejkę na telefonie, a drugą włączę na PC, to się tamta kasuje i +100 do nerwicy natręctw.
Na pececie wypięcie słuchawek nie powoduje zaczęcia odtwarzania z glosnikow. Trzeba zrestartowac spotify
Jak zabraknie internetu to nawet piosenke która miałem przed chwila odtwarzana nie chce odtworzyc chociaz na pewno ma ją #!$%@? skeszowaną
Proces spotify powodował wybudzenie kompa ze stanu uśpienia
  • 12
#!$%@?ące reklamy


@3THU5_9r3W: nooo bo za to się płaci ( ͡º ͜ʖ͡º)

Brakuje Toola/King Crimson/mgła/soundtracków/mniej popularnych wykonawców

Wina często wykonawcy niż spotify, że nie chcieli się dodać, a tak to możesz spiracić i dodać jako pliki lokalne

Do reszty się zgadzam i popieram, najgorszej stworzona apka do muzyki jaką wdziałem, ale i tak używam no bo nic innego sensownego nie ma :<
@3THU5_9r3W: no fakt, historia nie najlepsza. Nie wiem, w czym problem, żeby była dłuższa. Natomiast co do konta premium - no sorry kolego. Chcesz dostawać płatny towar i jeszcze masz pretensje, że ta darmoszka nie taka, jak trzeba? No bez jaj.
@3THU5_9r3W: a tak to ja nie rozumiem idei playlist :D IMHO najlepiej muzykę się taguje... i sobie tylko wpisuje że dzisiaj chce posłuchać to z tagiem #ulubione ale bez tagu #dubstep bo interesują mnie dziś tylko inne gatunki :<
Muszę zrobić sobie własną apkę co będzie używać API tych xD ale to też nie takie łatwe zadanie bo mają masę irytujących zasad jak zakazy cachowania/offline storage itd. No i tylko na
@GotoFinal:
Używam darmowej wersji. Nie ma reklam. Jedyny minus to brak wyboru dowolnego kawałka na telefonie, mi to akurat nie przeszkadza.
Co do utworów to jeszcze się nie spotkałem z takim który byłby w Spotify a w Deezer nie, ale pewnie się spotkam.
Buga z połączonymi albumami dwóch wykonawców o tej samej nazwie też napotkałem niestety.
@3THU5_9r3W: o kucze, zrypałem zdjęcie xD nie ta playlista
Więc brakuje 232 minus 148 lokalnych to daje jakieś 84 brakujące kawałki, już lepiej, można je spiracić i dodać jako lokalne ¯\_(ツ)_/¯

No kontrola nad tym czego słucham to dla mnie must-have :P A po 2: jakość dźwięku w darmowym planie jest gorsza.

Importowałem jakimś toolem, niestety nie podał listy czego brakuje... no i możliwe ze część z tych brakujących się znajdzie
GotoFinal - @3THU59r3W: o kucze, zrypałem zdjęcie xD nie ta playlista
Więc brakuje 2...

źródło: comment_gJ27t3iAVCZKInwI00FabrP5REqxZy0f.jpg

Pobierz