Wpis z mikrobloga

Jak najlepiej dowiedzieć się, czy nasz ktoś najbliższy trafił np. do szpitala? Moja znajoma teraz wydzwania szpital po szpitalu, jej 16 letnia córka powinna już wrócić godzinę temu no i tam się martwi.

Nie chodzi mi o sugestie co to tam ta córka mogła zrobić/gdzie pójść (bo jestem na 100% przekonany, że się zaraz pojawi, z rozładowanym telefonem), tylko tak się zastanawiam, czy ktoś wpadł na pomysł, by było jakieś centralne miejsce gdzie takie rzeczy można sprawdzić? I może było to dyskutowane/rozważane?

Np. taka lista na stronie przyjeci.gov.pl - i tam: izba przyjęć w takim a takim szpitalu, mężczyzna, lat ok. 70, odwieziony z osiedla takiego a siakiego. No wydaje się może głupie i kosztowne, bo ktoś te dane musiałby wprowadzać, ale przecież odbieranie X telefonów od zaniepokojonych bliskich też kosztuje?

No i chyba nie naruszało by też wymagań GIODO, bo chodzi tylko o ogólny opis (płeć, orientacyjny wiek, skąd mniej więcej odwieziony).

Taka tam koncepcja, ciekaw jestem po prostu.

A może coś podobnego już istnieje?

#pytanie #kiciochpyta
  • 7
jeeezuuu wiedziałem, że będą głupie komentarze ehhh nic nie wiecie ale komentujecie. Były umówione na jakiś wyjazd gdzieś, a córka nie musi się chować z chłopakami, eh, bez sensu tu zadawać takie, wydawałoby się, całkiem sensowne pytania o.O
@kepulg jest informator ZIPowski, który informuje na ile okradłeś państwo wizytą w szpitalu - ale to zdecydowanie nie jest w czasie rzeczywistym.
Chciałem tylko dodać, że córka znajomej się odnalazła, #!$%@?ła jej się godzina na którą się umówiła, bo wcześniej było inaczej blah blah. Zwykłe nieporozumienie. A komórka to jej regularnie siada (wytrzymuje jakieś 10h).

Ale kurde wy jednak dziwni jesteście.... nie no serio. "Z bolcem wyszła", "matka stręczycielka" nosz k.... to było proste pytanie. Przez chwilę się spodziewałem, że może dostanę jakieś dodatkowe info, może jakaś dyskusja czy coś, ehhhh.

Jedynie @parys88 coś