Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, ostatnio naszła mnie chęć na pogranie na PSP (wiecie, Tekken V, NFS Carbon OTC, LocoRoco itd) ale sprzedałem moje 3004 dawno temu i tu moje pytanie do Was. Ma ktoś z Was może zalegające szufladzie PSP GO które chciałby wymienić na szekle? ( ͜͡ʖ ͡€) Na allegro ceny z kosmosu (500+) a na olx wersję GO ciężej trafić niż szóstkę w lotto ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przy okazji chciałbym też zapytać Was, czy wiecie jak wygląda sprawa z emulatorami NES, SNES, GBC i GBA? Wiem tylko że istnieją ale czy dałoby się na nich w Poksy czy Mariany normalnie pograć? #psp #gry #playstation #pspgo #zielonkapyta
  • 11
@krykoz: Miałem już 3004 i tak sobie pomyślałem że chciałbym spróbować czegoś innego, za małego strasznie podobała mi się Xperia Play właśnie ze względu na rozsuwanego pada/klawisze/kontroler (nie wiem jak to nazwać) i tak jakoś mnie naszła ochota żeby mieć GO
@krykoz: A z emulatorami to jestem ciekaw jak to wygląda z grami konkretnie, czyli czy dźwięk normalnie jest odczytywany, czy PAL i NTSC działają czy może są jakieś lagi w rozgrywce. Chciałem kupić jakiś handheld do samych gierek z Nintendo ale patrzę a tu o, są emulatorki, mogę dwie pieczenie na jednym ogniu upiec ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Worek_z_ryzem: Ja kilka razy grałem tylko na emulatorze, głównie grałem w GTA VCS, God of War, Gran Turismo i pełno gier z PS1 bo były oficjalnie do kupienia z PSN. Fajnie było tak zagrać sobie w Drivera na PSP.
@Worek_z_ryzem: na emulatorze na kompie grałem w tactics ogre i ff tactics i wszystko działało idealnie - ppsspp chyba się nazywał. Dobra opcja to też złamana vita - można zainstalować emulator psp i idealnie działają gry z niego i z psx.
@cyrkon: PPSSPP też używałem ale to jednak nie to samo, chodzi o te fizyczne klawisze razem z małym ekranem. Ciężko mi to wyjaśnić bo dla mnie kombinacja pada i telefonu już nie daje takich samych efektów jak właśnie to że się trzyma PSPka. O Vicie powiem ci szczerze że nie myślałem i nie wiedziałem o emulatorze ale kurczę, PSP GO mi się po prostu podoba i to takie trochę dziecięce marzenie
@Worek_z_ryzem: jeżeli będziesz mieć jakieś pytania o vitę to pisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w necie jak poszukasz znajdziesz całe info. A co do psp go to przypomniało mi się, że mój brat miał kiedyś tą motorollę z podobnymi rozsuwanymi przyciskami i problem z nimi był taki że były strasznie płaskie i średnio wygodne.
@cyrkon: Właśnie chciałbym też usłyszeć opinię kogoś, kogo rodzice zarzucili szeklami na droższą zabawkę niż 3004 dla plebsu w 2009 ( ͜͡ʖ ͡€) jak wygląda sprawa z przyciskami. Nabijanie combosów w Tekkenie jest super bo tak je zapamiętałem na moim sprzęcie ale ciekawe jak to wygląda właśnie ze spustem klawiszy i z ergonomią trzymania, w końcu dłonie są bliżej siebie i nadgarstki inaczej obrócone niż przy trzymaniu