Wpis z mikrobloga

-------------------------------------------------- #stheira ---------------------------------------------------
-------------------------------------------- Post informacyjny --------------------------------------------

ajajaj byłem pewny, że pisałem o tym parę tygodni temu... Całkowicie wyleciało mi z głowy!

Otóż jakiś czas temu założyłem Wikię i powolnie kompletowałem pierwszą wersję poprawionej historii stworzenia świata i ras. HOPSIUP Ogromnie się tym jaram, chociaż pracy jeszcze dużo zarówno pod względem merytorycznym jak i graficznym.

Po co mi wikia?
Przede wszystkim ma ona na celu poprawienie, uściślenie, zunifikowanie oraz skanonizowanie treści zawartych w notatkach, Internecie (w zasadzie na 3 różnych stronach) oraz w historiach przekazywanych ustnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dlatego też zapraszam do lektury nawet wiernych czytelników, którzy znają już zarys historii stworzenia: na wiki znajduje się bardziej rozwinięta wersja.

Jak założenie wiki wpłynie na ten tag?
Nijak. Nadal będę wrzucał tutaj posty, a dopiero po dokładnej ich analizie (i mam nadzieję po przedyskutowaniu w komentarzach) umieszczał na wiki.
Plan mam taki, aby wrzucać naprzemiennie coś nowego tutaj i coś starego na wiki. Zobaczymy jak to się uda, bo studia okazały się bardziej absorbujące niż się spodziewałem i średnio jest czas i moc na tworzenie (,)

----------------------------------------------- Wołam ------------------------------------------------------

osoby plusujące ostatni wpis:
@SpaceMonkey @Lisaros @Gacek_ @yeron @orfan @dlugi_ @JohnMarkII

----------------------------------------- Dodatkowe tagi --------------------------------------------------

#conworld #fantasy #rpg #zainteresowania #chwalesie #oswiadczenie