Wpis z mikrobloga

@efceka: Moja mama takiego miała w '99, jakie było zdziwienie jak dostała kiedyś sms i wyświetlił się na tym jednolinijkowym wyświetlaczu :D
  • Odpowiedz
@EXjulian: pamiętam, że C35i też tak reklamowali ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój pierwszy fon, w listopadzie 2000, ależ to był lans, no i gra "labirynt" w pseudo-3D. Bardziej brylował jedynie kumpel z Nokią 3210.
@4kroki: pierwszy telefon w domu, w '99, taki jak ten, tylko z klapką. DUAL BAND. Wrzucałem dawno temu na mirko, do dzisiaj go mam, chociaż styki od baterii skorodowały :)
  • Odpowiedz
@Ryzu17: @4kroki: d520 raczej, gdzieś na strychu rodziców jeszcze leży - 4 paluszki AA można było awaryjnie włożyć ;)

d520, sagem mc815, siemens c35i, panasonic gd93, ericsson r320, ericsson t39m <3, samsung a800, spv c500, htc tytn, nokia 6300, bb 8320, zte v970, lg l90, lumia 640, redmi 3, iphone 6s...
w międzyczasie jeszcze awaryjnie 6310i, leży sobie w szufladzie razem z blackberry ;)
  • Odpowiedz
@Ryzu17: znajdę ładowarkę to go odpalę i zobaczę.
chyba jeden z pierwszych telefonów z bluetooth, miał irdę, wapa, jakiś szybszy gprs i bodajże 16 odcieni szarości.
i baterię litowo-polimerową (òóˇ)
  • Odpowiedz
dało się tym sprawdzić godzinę, wystarczyło wysłać do siebie smsa :)


@Dusha: Aha, płacić 40gr za sprawdzenie godziny? Droga zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ryzu17: Miałem ten telefon już za czasu normalnych komórek (2005 jakoś) jako zastępczy dobre kilka miesięcy :P. Wcześniejszy MC60 padł, niezły downgrade zaliczyłem xD
  • Odpowiedz