Wpis z mikrobloga

Hej mircy z #pcmasterrace mam problem.

Mam TV 4k z HDR i niestety moje 15m kable (mam kompa daleko) wprawdzie działaja w 4k niestety w HDR już nie - po prostu się nie włączają. Próbowałem na jednym tej samej firmy tylko 10m i on HDR widzi tylko trochę przerywa (mryga ekran).

Zna ktoś jakąś firmę kabli, które pociągnęłyby mi to?

Kabel niby nie ma znaczenia a tu taki psikus ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy może lepiej wziąć 2x7-8m i pomiędzy wstawić switcha?

#kiciochpyta #tv #telewizja
  • 8
@sorek: Osobiście korzystałem z jakiegoś switcha z wbudowanym wzmacniaczem. Potrzebny był do kabla 15m hdmi do projektora full hd. Raczej nic Ci nie będzie robić zakłóceń, w końcu jest to sygnał cyfrowy. Btw, hdmi z laptopów daje o wiele słabszy sygnał niż stacjonarki.
@khurghan: mam stacjonarkę, wydaje mi się jednak że to może być problem przepustowości samego kabla..

Co patrzyłem to switche są same ze wzmacniaczami więc pewno 2x 8m jest lepszym pomysłem..

Pomyślę, dzięki!
@sorek: Szafa aka MocnyVlog miał problem z mryganiem, kupił naprawdę wielee kabli i z tego co pamiętam jakiś w końcu znalazł + widz mu podesłał oryginalny Dellowski i też chyba działał. Było to z rok temu więc ledwo to pamiętam :P