Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama laski z twittera, okazało się, że dziewczynka popełniła samobójstwo. Powiesiła się, zostawiła list pożegnalny, w którym napisała, że nie może znieść kablowania wykopków. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ta dziewczyna przeżywała - nie miała żadnych znajomych, była autystykiem i bała się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miała to internet, twitter i egzamin gimnazjalny, a nawet to jej zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z last.fm popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać.
#pasta #pdk #heheszki #coolstory #sadstory #afera #twitter
  • 16
@Centurion1488: Fantastycznie, byłam z kumpelą na takich mniami lodach, takich własnorobionych, jeden smak to był etan mass (bezy z truskawkami, ryli gut) i czekolada ale taka z prawdziwego zdarzenia aż czułeś smak gorzkiej prawdziwej czekolady a nie jakieś wyroby czekoladopodobne. No i gdy się opalałyśmy i jebnęłyśmy się na tych leżakach jak krulowe, takie małe pupu do nas podeszło, taki bialutki piesek maltańczyk miniaturka, i nie gryzł, nie szczekał, w ogóle
@Centurion1488: No oczywiście że głaskałam, lizał mnie ʕʔ Pierwszy do mnie podszedł ale to pewnie dlatego że wolniej jem i mi jeszcze zostało trochę xD Mała puszysta spryciula.
Jeszcze się pytasz, no jasne że idziemy () Z Tobą zawsze i wszędzie! O każdej porze dnia i nocy, tag.
@Centurion1488: Aa za 2 kulki plus taki #!$%@? wafel (którego nie poradziłam zjeść więc niestety finalnie wylądował w koszu, trochę szkoda mi było ale się koleżanka spieszyła więc trzeba było zwijać interes) to płaciło się 8zł, więc sam oceń. Ale myślę, że warte ceny, raz, że to duże miasto, to jeszcze 2, że "domowej" roboty.