Wpis z mikrobloga

Zależy czy masz na myśli knajpkę gdzie ci zrobią grillowane żarcie i podadzą piwko czy gdzieś w plener zebrać przenośny grill i piwo.
@sylw1905: Jeśli znajomi mają działki to najszybsze rozwiązanie, jeśli jesteście zmotoryzowani to ewentualnie kawałek dalej gdzieś przy lesie, fajne są początki jury krakowsko-częstochowskiej (ale to koło godzinki jazdy) Przy samych miastach nie polecam, bo jest szansa że traficie na panów Mietka i Zenka spod budki z piwem... Niestety żadnej konkretnej odpowiedzi dać nie mogę, nie jestem pewny czy w parku Sieleckim pozwalają na grilla ale chyba już takie akcje studenci robili.
@sylw1905: Faktycznie, niedawno podobno coś tam remontowali, to dosyć popularne miejsce na majowe wypady. Jedynie co to uważałbym na sąsiadów. Jeśli planujecie tam faktycznie w majówkę to może być trochę ludzi, a jak wiadomo ludzie różnie się zachowuję pod wpływem. Zaraz obok też jest Park Kruczkowskiego (i Stadion, ale tam nie pogrillujecie ( ͡º ͜ʖ͡º) ).
@sylw1905 Na Trójkącie Trzech Cesarzy w Sosnowcu jest altana i kilka miejsc do grillowania. Nie wiem jak to jest nad Stawikami, ale miejsce fajne. No i jak już Sosnowieckie Stawiki, to też po stronie Katowic np. Borki. A trochę dalej to Pogoria w DG.