Wpis z mikrobloga

Kojarzycie ten mem 25 letni polak starter pack?

No to #!$%@? w sumie kończę studia i za #!$%@? się nie dorobie mieszkania do 25 więc w sumie zazdroszcze temu typowi, auto, dom, założona rodzina, eh, na #!$%@? było się uczyć skoro kumple po liceum zdążyli w sumie zarobić lekko około 120tys. zł więcej ode mnie w tym czasie, a w pierwszej robocie nadal dostaje mniej niż oni w firmach jako sprzedawcy czy przedstawiciele handlowi bo #!$%@? umiem po studiach i teraz to ja się będę uczył. Zazdroszcze wszystkim którzy pracowali zamiast iść na studia, #!$%@? 8h i mieli w dupie a ja #!$%@? 7 uczelnia tak średnio, dojazdy 2h, i ucz się #!$%@? potem #!$%@? wie ile na jakieś wejściówki z instrukcji napisanej językiem niezrozumiałym nawet dla prowadzącego, że o kolokwiach czy projektach to nawet nie wspomnę.

Ten wpis miał być śmieszkowy ale własnie sobie uświadomiłem że co ja #!$%@? #!$%@?łem ze swoim życiem. Jak się kiedyś dorobie dzieciaka to na bank nie bede go pchał na siłe na studia, ale u mnie to nawet gimnazjum sobie nie mogłem wybrać i byłem w szkole w której znałem zero osób bo średnio jakieś 2pkt gimnazjalne więcej tam były, super rekompansata #!$%@? za stracenie 95% znajomości ze szkoły z ludźmi którzy mieszkali blisko i nawiązanie z ludźmi z którymi i tak nie miałem jak się spotykać bo mieszkali w #!$%@? daleko gdzie nawet nic nie jeździło.

I tak to #!$%@? jest jak chcesz popełnić śmieszny wpis ale twoje życie jest #!$%@? #studia #niepopularnaopinia #zalesie #srodawieczur
  • 4
@justkilling: ja pracuję od 19 roku życia, teraz mam 28 i też nic nie mam. Nie uzbieram nawet na wkład własny, o wakacjach mogę pomarzyć ;) Pamiętaj, nie liczy się ciężka praca (bo od tego tylko garba dostaniesz), ale przede wszystkim szczęście i znajomości. Studia są właśnie po to żeby poznać odpowiednich ludzi, którzy cię później zatrudnią albo przynajmniej "wkręcą" na dobre stanowisko.
@Helsantonio_Montes: dobra, ale ja nie mówię o skrajnych wygrywach czy geniuszach bo do nich się nawet nie porównuję, z resztą, nie martwi mnie aż tak bardzo to że ktoś ma więcej tylko to że ktoś ma więcej pomaga mi uświadomić sobie że ja nie mam nic

@morfis2: na studiach poznałem wielu ludzi, większości nie lubię, część już odpadła dawno, część nie lubi mnie xd skupiłem się na pozyskiwaniu wiedzy ale
@justkilling: To jest smutna prawda. Wielu moich kolegów olało studia i teraz naprawdę mogą sobie pozwolić na wiele.
Pracuje w zawodzie ( programista ) będąc na studiach, ale nie mogę kręcić tyle godzin ile bym chciał.

Wiem jedno, studia nic mi nie dały, zmarnowałem czas. Nie poznałem nikogo wybitnego, z kim mógłbym robić fajny biznes bądź wkręcić się do pracy. Większość to imprezowicze i ludzie którzy myślą, że programują.
Czego studiom