Wpis z mikrobloga

Chcielibyśmy poinformować wszystkich graczy, że użytkownik @tamagotchi rozsyła na PW instrukcję o hackowaniu #blockyfarm Niestety nie informuje o tym, że zmodowana apka, którą trzeba pobrać, to scam. Także jeśli chcecie się pobawić, to robicie to na swoją odpowiedzialność.

Jednocześnie nadmieniamy, że codziennie pracujemy po 12h nad poprawianiem błędów, np. w działaniu sklepu. Działalność @tamagotchi nie pozwala skupić się na poprawkach, bo musimy zgłaszać jego wpisy.

Cziterów będziemy bezwzględnie banować, a przyszłe wersje będą dodatkowo zabezpieczone. Przykre jest to, że robiąc ukłon w stronę graczy - dodając tryb offline, czyli możliwość grania bez internetu - jednocześnie dołożyliśmy sobie mnóstwo pracy, bo tacy ludzie jak @tamagotchi widocznie się nudzą i lubią zatruwać życie innym. Teraz już wiemy, dlaczego HayDay, czy Farmville potrzebują internetu, aby włączyć grę.

Dzięki, że jesteście z nami, jak coś to pytajcie.
  • 28
@sortris: xD
instalowałem zmodowaną wersję zarówno na telefonie jak i na emu i nie ma problemów. Scam z definicji to oszustwo, a ta wersja faktycznie robi to, co ma robić. Skoro nie potraficie stworzyć porządnej gry, to jej nie wypuszczajcie. Naprawdę nie jest sztuką PRZEWIDZIEĆ, że przy takiej formie zapisów gry będzie mnóstwo oszustów. Wasz produkt jest niedorobiony, wadliwy i od tego należało zacząć wpis, a nie mydlić oczy graczom.

Nie
kolo na 150 lvlu... błagam was.


@gokusan: jeżeli mówisz o MaxWell to to jest chyba konto twórców, kolejna osoba w rankingu ma lvl 72. Poza tym, serio - po co ci to? Po co to robisz? Bo "Ogólnie rzecz ujmując to, co robię, jest dla waszego dobra, wywrze na was presję, to raz, a dwa wszyscy zainteresowani będą mieli pewność, że da się bez problemu oszukiwać i te wysokie lvle i
@sortris: Co za gnojek, ja #!$%@?. Trzymam za Was kciuki, rzygac mi sie chce, jak czytam jego tlumaczenia. Dupa wam pekla, ze udalo Wam sie stworzyc swietna gre.

Nie wiem, jak te zmodyfikowane apki wplywaja na caloksztalt gry (i nawet nie chce wiedziec), ale wezcie pod uwage to, ze instaluja je tylko gimbusy, ktore i tak nie wsparlyby Was w zaden sposob finansowo. Robcie dalej swoje, ja kolesia zglosilam, bo mozliwym