Wpis z mikrobloga

Popełniłem opracowanie dlaczego należy uciekać z #dascoin jeśli ktoś w nim siedzi. Niestety mam kilku znajomych w tej piramidzie i nie umiałem z nimi rozmawiać, bo dyskusja przypomina mi dyskusję z płaskoziemcami. Dajcie znać co uważacie o tym opracowaniu i czy coś należy poprawić. Moim celem było by osoba nietechniczna czytając od deski do deski to opracowanie chociażby miała wątpliwości co do tego czym jest dashit.
Link do opracowania: http://pokazywarka.pl/5el97t/
w zasadzie nie wiem, czy mogę tutaj użyć tagu #kryptowaluty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
- 1 - interwał między blockami. Oryginalny blockchain Bitcoina, pierwszej kryptowaluty ma interwały między blockami wynoszące 10 minut i jest on nazywany kryptowalutą pierwszej generacji. Blockchain litecoina wynosi około 2.5 minuty. Czy to możliwe, że dascoin jest tak szybki względem innych kryptowalut?


@pharao: skupiłeś się nie na tym co trzeba. Interwał między blokami to tak naprawdę tylko zmienna i bardzo prosto można ją zmienić na 1s, 1m czy cokolwiek.
Dziwi natomiast
@fdisk: Dzięki! Czy poza kwestią interwałów (na razie ją usunąłem) coś jeszcze byś wskazał za błędne? Pomijając oczywiście to że są to logiczne argumenty, które nie trafiają do ludzi myślących nielogicznie :)
@pharao: dascoinowców nie przekonasz. Oni mają wyprane mózgi, tylko powtarzają to co ich guru Furmann albo Jacek Paciorek, Jacek "Hodża" Paciorek XD
Tacy ludzie przekonają się dopiero jak stracą kasę, wtedy będziesz mógł powiedzieć "A nie mówiłem? ( ͡º ͜ʖ͡º)".