Wpis z mikrobloga

Rozdajo!
Haha oszalałem :D ale może będzie atencja ( ͡º ͜ʖ͡º)

a więc...
Stworzę dowolną aplikację jaką chcecie(najlepiej mobilną na telefon :D )

W komentarzu piszesz propozycję apki lub dajesz plusa, inni też jeśli chcą, ja na te plusy paczę i się nimi jaram ( ͜͡ʖ ͡€), a jutro o 23:00 wybiorę jedną z najbardziej plusowanych opcji i TWORZĘ APLIKACJĘ DLA WAS, nie jakaś Latarkę, tylko zajebi**a appke() (kombajn to pewnie nie będzie;p ale jakaś średnio zaawansowa... no będzie super, no! :D)
Ty klikasz w fajną apkę, a ja Ciesze się z atencji ( ͡ ͜ʖ ͡)

Deal meal. Każdy zadowolony.
#rozdajo #atencja #zadarmo #naukaprogramowania #programujzwykopem #android #programowanie #januszeprogramowania

Pobierz
źródło: comment_Ip86s07IJlrHbQBsPJF11Amqmzv7UnTA.jpg
  • 35
@wojtulas: będę bardzo niepoprawny politycznie, ale czasem ilość tych kopert jest co najmniej dyskusyjna.. przed marketami nawet przy ogromnym ruchu, kiedy parkingi są zawalone po trawniki często na inwalidzkich nie ma nawet połowy zajętych, trzeba by tu zmienić chyba trochę proporcje w przepisach czy gdzieś tam.. no ale fakt, zajmować się ich nie powinno stąd akurat tu Straż miejska czy policja są pożądane
@FantaZy: syntezator oparty o kompas, g-sensor, micro i kamerkę, odczytuje dane z wymienionych jednego lub kilku i generuje na bieżąco dźwięk np. kamerkę możesz przypisać do 1 VCO, g sensor do echo itd. Coś jak theremin tylko super wypasiony. Machasz fonem i gra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę komplikated chyba by to było...

Albo coś jak IPTV dla Enigmy2 - prosty interfejs jak tam + możliwość edycji
@FantaZy: W sumie to kiedyś miałem pomysła, a nic takiego dotąd nie spotkałem. Tyle, że wykorzystanie komercyjne, bo tylko klienci komercyjni byliby e/w zainteresowani (choć apka free dla wszystkich), wiec coś bym też chciał z tego mieć. Jak jesteś zainteresowany PW. :)