Wpis z mikrobloga

Rozdajo!
Haha oszalałem :D ale może będzie atencja ( ͡º ͜ʖ͡º)

a więc...
Stworzę dowolną aplikację jaką chcecie(najlepiej mobilną na telefon :D )

W komentarzu piszesz propozycję apki lub dajesz plusa, inni też jeśli chcą, ja na te plusy paczę i się nimi jaram ( ͜͡ʖ ͡€), a jutro o 23:00 wybiorę jedną z najbardziej plusowanych opcji i TWORZĘ APLIKACJĘ DLA WAS, nie jakaś Latarkę, tylko zajebi**a appke() (kombajn to pewnie nie będzie;p ale jakaś średnio zaawansowa... no będzie super, no! :D)
Ty klikasz w fajną apkę, a ja Ciesze się z atencji ( ͡ ͜ʖ ͡)

Deal meal. Każdy zadowolony.
#rozdajo #atencja #zadarmo #naukaprogramowania #programujzwykopem #android #programowanie #januszeprogramowania

Pobierz
źródło: comment_Ip86s07IJlrHbQBsPJF11Amqmzv7UnTA.jpg
  • 35
@FantaZy: @foreveralone: To może apka pomagająca odnaleźć kogoś, tzn. osoba której szukasz za pomocą apki wysyła Ci znacznik na mapie, który dokładnie pokazuje jej położenie, a w aplikacji szukającego pokazuje się najkrótsza droga do osoby szukanej. Kiedyś umówiłem się z kimś na parkingu przed jednym z centrów handlowych. Problem w tym, że ten parking był ogromny i trochę zajęło mi znalezienie.

@FantaZy ja mam pomysła, miałem parę monitorów allegro ale żaden nie działa jak trzeba.

Aplikacja miałaby ściągać wystawiane przedmioty i wrzucać je do odpowiednich folderów.

Np. chciałbym żeby w kategorii zegarki szukała mi wszystkich przedmiotów używanych z tissot w nazwie do 1000 zł.

Jest allemonitor, ale on np. nie ma tej opcji że szukasz po zakwalifikowanych jako "używane".

Reszta nie działa. Apka chyba nie tak trudna do zrobienia?
@grosik01: @RunDittoMoon: jest appka do kibli i to nie jedna. I to jest chyba problem, bo baza jest nieaktualna albo po prostu pusta dla danego miasta. Nikt nie lubi monopolu, ale rozproszenie użytkowników po kilku aplikacjach szkodzi, a takie appki muszą być napędzane użytkownikami.
Apka do oznaczania miejsc gdzie z komina wydobywa się dym jakby ktoś palił jakimś syfem. Może służby miejskie mogły z tego korzystać podczas planowania wizyt.