Wpis z mikrobloga

@supinnn: jeszcze nie, jeśli jest to np. kwestia odinstalowania lub ustawienia czegoś to niezbyt chcę się pakować w kilka godzin przywracania ustawień itp
@Fraagles: mój rok po wymianie płyty; przez ten czas do ~ marca nie było problemów
@Fraagles: niestety nie miałem czasu na szukanie, znalazłem sprzed paru miesięcy odnośnik na elektrodę który komuś to rozwiązał, ale niestety nie jest aktualny. Może w długi weekend podrzeźbię, w międzyczasie unikając rozładowywania.
Jeśli znajdę, postaram się do Ciebie z tym wrócić.
jakaś #!$%@? apka, miałem tak samo. Usuń to co ostatnio instalowałeś.

@cofko: niezbyt coś instalowałem, ale za to bardzo wiele apek miało aktualizacje. :-( szukanie jak igły w stogu siana.
@uhu8 wywalam po kolei apki. Ale wydaje mi się, że to coś z systemem. Bo po odinstalowaniu wykopu, gdy ponownie go instaluje to raz, że robi to w nieskończoność to po zamknięciu sklepu i wejściu ponownie w sklep i w apke wykop okazuje się, że jest zainstalowana. I działa. Ale nie ma jej ani na pulpicie ani na siatce aplikacji. Myślę, że skończy się resetem.
A odnośnik do elektrody widziałem, bo też
@Fraagles: tak, u mnie proponuje wipe'a, ale nie jestem przygotowany na to (tzn. zrzut konfiguracji, pliki z apek co do których wątpię by się zbackupowały dotąd... spróbuje w przyszłym tygodniu pomęczyć.
@uhu8 mam już temat ogarnięty. Wipe'a zrobiłem z poziomu ustawień. Nic nie pomogło. Wejść do Recovery jednak można, jednak trzeba się tego nauczyć. Z tym, że tam pierwsze pytanie jest o hard reset, więc odpuściłem.
Jedną aplikacja, która miała winę to Zedge.
Druga to albo Fortuna, Inshot, Du Recorder, Kinomap, B'twin Trainer, myEtraining, Meme Generator Free, AutoHash.
Już nie miałem siły i czasu po kolei wywalać. Więc pozbyłem się ich na raz.
@supinnn: @Fraagles: na tę chwilę pomogło usunięcie zdjęć i filmów :-)
Przed usunięciem miałem około 1 GB wolnego. Po usunięciu około 6 GB wolnego.
Uruchamia się teraz bez marudzenia.
Być może niektóre aplikacje dostają takiej cioty, gdy jest za mało wolnego miejsca?