Wpis z mikrobloga

@mojemacki: ale ja nie mam bólu dupy, bo nie mam o co. Mam natomiast wolność wyboru- gdzie i kiedy mogę wydać swoje pieniądze, a np. ty musisz się dostosowywać i np. planować przed weekendem zakupy, bo dziś są sklepy zamknięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mojemacki: no i widzisz, ja sobie poradzę, bo mogę xD Ty takiej możliwości dzisiaj nie masz xD Musiałeś sobie wszystko planować i się przygotowywać, spontaniczne zachcianki nie wchodzą w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomijam już twoją niegrzeczność, ale czego oczekiwać od popierających zakaz handlu xD
@Zapaczony ale nie będę dla ciebie do sklepu po arbuza leciał xD jaki miałbym w tym cel? XD I tu dochodzimy do meritum. Nigdy i nigdzie nie napisałem, że ten zakaz popieram, bo brzydzę się tym lewactwem jakie zapewnia nam ten rząd.
@Zapaczony widzę jego absurd. Ale skoro już jest to się potrafię dostosować i zakupić wszystko co może mi być potrzebne danego dnia. I zamiast płakać, że do sklepu iść nie można poleconym bardziej skupić się na myślami o przyszłości. No ale Ty wolisz iść pchać wózek i jeść arbuzy.
Ale skoro już jest to się potrafię dostosować


@mojemacki: a ja, skoro już jest, to mogę go krytykować

I zamiast płakać, że do sklepu iść nie można poleconym bardziej skupić się na myślami o przyszłości. No ale Ty wolisz iść pchać wózek i jeść arbuzy.


@mojemacki: nie wolę, ale mam taką możliwość, jeżeli będę miał ochotę, to nikt mi tego nie zabrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)