Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, kończę niedługo studia licencjackie i do napisania 3 rozdziału potrzebne są mi wyniki z kwestionariusza ankiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego zwracam się do was z prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona dość prosta i nie powinna zająć więcej niż 10 min. Ankieta jest o transporcie publicznym, także myślę że każdy mniej lub więcej korzysta lub korzystał z transportu zbiorowego.
Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgvtGcTQ7D5bDfDhsd3e7CVoI0bhtz3joDjirfi5qQvsflQQ/viewform
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Dla większego zasięgu organizuję #rozdajo. Spośród plusujących wylosuję zwycięzcę i kupię mu dowolną grę na #steam do 50 zł. Zielonki też mogą brać udział, a co mi tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko żeby konto było utworzone sprzed dzisiejszego dnia. Losowanie jutro o 20 :)

#studbaza #ankieta
Pobierz
źródło: comment_ogjenZ7rExzwbWgakrYcSbnXx8aKH2TJ.jpg
  • 85
@Naxster: na razie z odpowiedzi wynika, ze jednak wiekszosc dala wlasnie "nie mam zdania", ale rozumiem o co ci chodzi, tylko ze teraz juz troche pozno na zmiane pytania. Ewentualnie te pytanie usunę i nie będę go analizował, zobacze jeszcze, pogadam z promotorem, bo dawałem mu tą ankietę wcześniej i nie widział problemu.
@Marcines: zrobione.
Dałem że darmowy przejazd za okazaniem dowodu rejestracyjnego mnie zniechęci do korzystania z transportu, bo to oznacza więcej ludzi korzystających z transportu a w warszawie i tak ludzie ledwo się mieszczą w autobusach tramwajach czy metrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcines Mirku, pierwsze primo- wypełnione. Drugie primo - jakieś dwa lata temu robiłem projekt na dotacje unijna na zbiorkom z parkingami P&R oraz B&R. Robiłem wtedy jakieś badania na terenie kilku gmin (ankietowanie). Przypomnij mi później, to Ci poszukam ankiety lub chociaż wyników. Gdzieś to powinno w necie wisieć, bo też korzystałem z ankiet Google.