Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, kończę niedługo studia licencjackie i do napisania 3 rozdziału potrzebne są mi wyniki z kwestionariusza ankiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego zwracam się do was z prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona dość prosta i nie powinna zająć więcej niż 10 min. Ankieta jest o transporcie publicznym, także myślę że każdy mniej lub więcej korzysta lub korzystał z transportu zbiorowego.
Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgvtGcTQ7D5bDfDhsd3e7CVoI0bhtz3joDjirfi5qQvsflQQ/viewform
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Dla większego zasięgu organizuję #rozdajo. Spośród plusujących wylosuję zwycięzcę i kupię mu dowolną grę na #steam do 50 zł. Zielonki też mogą brać udział, a co mi tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko żeby konto było utworzone sprzed dzisiejszego dnia. Losowanie jutro o 20 :)

#studbaza #ankieta
Pobierz Marcines - Cześć wszystkim, kończę niedługo studia licencjackie i do napisania 3 rozd...
źródło: comment_ogjenZ7rExzwbWgakrYcSbnXx8aKH2TJ.jpg
  • 85
@Marcines: kupa, nadal nie mogę się przyzwyczaić do zaznaczania wieku 25-30 w ankietkach mimo że dawno powinnam. Jaka starość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale ankietka zrobiona. Też jestem ciekawa co to tam wywnioskujesz z tych wszystkich odpowiedzi.
I że ponad 1000 ankietek już wypełnionych? Wow, siła wypoku ()