Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, kończę niedługo studia licencjackie i do napisania 3 rozdziału potrzebne są mi wyniki z kwestionariusza ankiety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego zwracam się do was z prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona dość prosta i nie powinna zająć więcej niż 10 min. Ankieta jest o transporcie publicznym, także myślę że każdy mniej lub więcej korzysta lub korzystał z transportu zbiorowego.
Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgvtGcTQ7D5bDfDhsd3e7CVoI0bhtz3joDjirfi5qQvsflQQ/viewform
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Dla większego zasięgu organizuję #rozdajo. Spośród plusujących wylosuję zwycięzcę i kupię mu dowolną grę na #steam do 50 zł. Zielonki też mogą brać udział, a co mi tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko żeby konto było utworzone sprzed dzisiejszego dnia. Losowanie jutro o 20 :)

#studbaza #ankieta
Pobierz Marcines - Cześć wszystkim, kończę niedługo studia licencjackie i do napisania 3 rozd...
źródło: comment_ogjenZ7rExzwbWgakrYcSbnXx8aKH2TJ.jpg
  • 85
@Marcines: Wspólny bilet na każdy rodzaj komunikacji w całej metropolii? W Trójmieście to nawet zniżka jest przy kupnie takiego biletu zamiast z osobna na autobusy i skmki, aż się zdziwiłem tym pytaniem, przecież to jest rozwiązanie które władzą miast jako pierwsze powinno się nawinąć po wprowadzeniu innego środka transportu .
@Marcines: Mam nadzieje, że moja odpowiedź się przyda, chociaż zdarza mi się jeździć komunikacją miejską kilka razy do roku. Czasowo zupełnie mi nie odpowiada przez miejsce zamieszkania.
Tylko jak skończysz ankietę to wołaj i udostępnij wyniki.