Wpis z mikrobloga

@Miszcz_Joda: K2 to najtańsze środki, ale wcale nie takie złe. Wbrew pozorom daje radę.
ADBL to już chemia detailingowa, też polska firma. Cena wyższa i jakość też. Jeśli coś więcej robisz niż mycie 2 razy do roku to polecam. Fajne jest to, że szampony mają świetne zapachy i ogólnie ich chemia nie śmierdzi. Przy pracy dłużej z autem to naprawdę spory plus.
Do tego te środki są bardzo wydajne i wbrew
@Miszcz_Joda dramat

Wejdź na strone showcarshine.pl
To sklep z tylko dobrymi produktami. Tam sobie kup szampon, glinke, wosk, mikrofibry i gąbka do nakładania wosku. A na forum kosmetyka aut zobacz jak tego się używa. Jak raz kupisz porządna chemie nawet głupi szampon to nigdy nie kupisz nic z marketu.
@Miszcz_Joda nie powiekszulem zdjęcia i nie zobaczyłem co to, bo tylko rzuciłem okiem i jak zobaczyłem k2 to myślałem że to również coś słabego :D mój błąd

Co do tego wosku to to bardziej si nada jako coś co odświeży warstwę normalnego wosku po myciu samochodu. Pierwsza warstwę daj z normalnego jeżeli masz czas żeby nawoskowac cały samochód porządnie :D
@Miszcz_Joda: najgorsze są takie, które się wypacają po jakimś czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Colli twardszy, ale trwałość wysoka. Chociaż ja bym teraz imho szedł w powłokę. Jak robisz samemu to nie wychodzi drogo a efekt cudowny.