Wpis z mikrobloga

@Kveldulf_Gudvaer: pierdzielenie i gówno prawda. Nie ma zadnego atramentu. Są: blaszki powodujące alarm na bramkach, pręcik z nacięciem i blokada ze stożkiem i kulkami na sprężynkach.
Zwykłym neodymem nie ściągniesz. Musi być duży neodym w formie też stożka i otworem w środku.
A najłatwiej ściągnąć obcęgami. #!$%@? gdziekolwiek i się rozsypuje.
Skąd wiem? Na lumpie kiedyś mi się trafił ciuch z tym i babka mówiła, że nie ściągnie tego tylko mam
  • Odpowiedz
@cechini: @consanto: Tez raz miałem sytuacje ze babka w sklepie zapomniała sciągnąć, a zapłacone było. @Kruci420: z tego co pamietam to chyba nożem albo czymś cienkim i płaskim rozdzieliłem dwie połówki i zeszło, żaden atrament sie nie wylał. Ale to był chyba trochę inny klips niż ten.
  • Odpowiedz
@Kruci420 i reszta
btw. jak chcecie coś #!$%@?ć to trzeba trochę z ciuchem po sklepie pochodzić i trzymać mocno w dłoni ten klips aby się nagrzał, a potem przy wyjściu ze sklepu szybciej ręką machnąć, albo w folię aluminiową zawinąć. Najlepszym złodziejstwem jest torba na ciepłe kurczaki. Pracowało się w sklepie z rtv to się różne testy robiło, możecie AMA zrobić mi ;D
  • Odpowiedz