Wpis z mikrobloga

Zostałem #!$%@? okłamany przez normictwo.
Mówili:
schudnij.
-schudłem 20kg,
przypakuj,
-przypakowałem,
znajdź zainteresowania,
-znalazłem,
bądź ambitny,
-jestem (co jest okropną bzdurą, bo większość lasek się porównuje na swoją niekorzyść XDDDDDDD)
ucz się języków, to zaimponuje #rozowepaski
-w 5 lat nauczyłem się angielskiego i niemieckiego na C2...
bądź inteligentny i oczytany,
-#!$%@?. Ponad 300 książek,
kup psa,
-kupiłem psa,
zacznij malować/ rysować.
-zaczłąłem,
idź do wolontariatu,
-poszedłem.
I nadal #!$%@? jestem #tfwnogf Powinniście mi zapłacić odszkodowanie normiki. #przegryw #feels
  • 99
  • Odpowiedz
Nie zagadałem, bo nie wysyłają oznak zainteresowania.


@boltzmann: xD Cały wpis wygląda jak zmyślona historia, żeby móc poszkalować tych strasznych normików. Jak można pomyśleć, że znajomość języków czy czytanie książek sprawi, że dziewczyny zaczną na kogoś same lecieć? xD

Te wszystkie zmiany nic nie dadzą, jeśli w głębi nadal czujesz się przegrywem. Najważniejsza zmiana powinna zajść w głowie.
  • Odpowiedz
@boltzmann: Co ja mam ci powiedzieć co mówić, zależy co ślina na język przyniesie i nawet gdzie jesteś, czy jest z koleżanką czy sama. Czym jest właśnie zajęta, dlatego mówię fotka i się ucz albo idż na ulice i metodą prób i błędów co się uda XD
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: Codziennie po 30 słów metodą Sebastiana Leitnera + gramatyka po 30 min. 5 lat to jest uśredniając łącznie 55k słów. @choochoomotherfucker: Nie jest bait. Ambitny = dobry materiał, zaimponuje pracowitością itp xD Ale wychodzi na to, że na rynku matrymonialnym nie ma to żadnej wartości. @lwonly: Właśnie to też mój problem. Bo nie potrafię być spontaniczny. Zajmuje się rozmyślaniem: "czy to będzie ok?" Zamiast powiedzieć to po prostu.
  • Odpowiedz