Wpis z mikrobloga

Poszedłem wczoraj z mamą do euro rtv po telefon dla niej na raty. Wybrałem jej redmi 5 plus 4/64 za 999zł na raty 20x0% pierwsza rata gratis. Typek proponował ubezpieczenie na telefon ale nie wzięliśmy. Poszliśmy do punktu z ratami i kobieta informuje nas, że raty są 0% ale jest OBOWIĄZKOWE ubezpieczenie ratalne dodatkowo 10zł do każdej raty. No cóż, trudno. Podpisaliśmy umowę, telefon do odbioru jutro. Dzisiaj w pracy rozmawiam z kolegą i oświeca mnie, że te ubezpieczenie ratalne wcale nie jest obowiązkowe. Piszę #!$%@? do euro na fanpage i oni także mnie informują, że takowe ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. Idę dzisiaj do euro zrezygnować z tego ubezpieczenia (jakby nie było, dodatkowe 200zł przy ratach na 1000zł więc wtf) i złożyć skargę na szmatę która prosto w oczy nasz okłamała.
#januszebiznesu #gownowpis #zalesie #gorzkiezale
  • 79
@BabyBuns też miałem parę razy akcje, że pierdoła głupoty typu "obowiązkowe ubezpieczenie" wtedy trzeba krótko - biorę bez ubezpieczenia inaczej wychodzę. Skargi szczerze mówiąc nic nie zrobia bo nawet kierownicy ich cisna o te ubezpieczenia. Euro ma niekiedy zajebiste oferty, ale nie można dawać się naciągnąć. Powodzenia, ale sprawa ugrana na bank bo możesz wypowiedzieć umowę a następnie sobie wziąć jeszcze raz bez ubezpieczenia jak będą się pluć (
@BabyBuns: To jest ich staaaaaaaaaaandardowa praktyka :D. Ogólnie trzeba robić tak jak @Jerrki pisze "Dzień dobry, poproszę to i to na raty 0% bez ubezpieczenia". Jak teraz pójdziesz i zrobisz aferę to jedyne co osiągniesz to anulacja kredytu ratalnego, a jak będziesz chciał od razu złożyć nowy wniosek kredytowy bez ubezpieczenia to "ojoj, system pokazuje mi, że bank nie może udzielić Panu kredytu. Przykro mi, do widzenia." xD

Idź, załatw anulację
Byłem i załatwiłem. Kobieta była już inna więc poprosiłem o rezygnacje z ubezpieczenia ratalnego. Nie było żadnego problemu. Wystawiła aneks do umowy z kwotą zmniejszoną o ubezpieczenie i szlus. Na koniec porozmawiałem z kierownikiem na ten temat. Tłumaczył dlaczego zaistniała taka sytuacja i grzecznie przeprosił i tyle. Nie robiłem żadnej grubej afery ani nic. Wszystko załatwione w 10 minut.
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (53)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Ibadi @KurzegoStara @angry_fish_ate_bear @agio2010 @GotoFinal @konstelacjaniesamowitosci @unknown_nickname @Wunsh @netefre @Sidusoida @pavaczek @pieprzisol @bez_plomienia @PepeXD @kondzio632 @Triak @ppawel @lubie-grzyby-ale-one-nie-lubia-mnie @jazmojegopokoju @shadow15814 @przepyszna_frytka @treemaan @Multi_ @Yggas @robertoskit @KosmicznaKaczka @Xarazix @iHead @Bounty @huherko19 @senseiharanaoko @DzikiWonsZwKapeluszu @
@BabyBuns Sprzedawcy muszą wyrobic wysrubowane normy:/ stały sposób na raty 0% w euro jest prosty- mówisz, że wiesz ze można taki kredyt dostać bo juz kilka razy z tego korzystales. Sprzedawca wtedy Ci odpowie, ze zależy to od zgody banku, po czym "ten bank" taką zgodę Ci wyrazi xD
@BabyBuns
Miałem to samo z telewizorem i tym samym tekstem, że niby jest obowiązkowe, bo zamówiłem w sklepie online a odebrałem stacjonarnie. Zrobiłem tak samo jak ty. Ale widać że raczej mają takie rzeczy na szkoleniach w swojej firmie :)