Wpis z mikrobloga

kurła jak ja nie lubię tego typu ludzi...
Wszyscy cierpliwie i spokojnie czekają na swoją kolej, ale zawsze musi się znaleźć jeden który nie potrafi tego. Siedzi na tej poczekalni i #!$%@? co chwilę jakie to urzędy są tragincze.

Krzesełek mało, 15 lat temu były 3 pokoje które obsługiwały to i teraz nadal są 3 pokoje, parkomaty drogie i aby załatwić coś musi 10 zł zapłacić, a w urzędzie nic mu nie powiedzą co ma mieć i musi 10 razy przyjeżdżać i czekać aż łaskawie to załatwią, a a to wychodzi 10 wizyt po 10 zł za parkometr. Kawę tylko by pili i te pasjanse rozkładali. , złodzieje jedne w urzędach zachciało się pracować

#polska #urzad #niewiemjaktootagowac #polakicebulaki
najtos - kurła jak ja nie lubię tego typu ludzi...
Wszyscy cierpliwie i spokojnie cz...

źródło: comment_LHbVqe5kav0TjZTFi1m9HuypfHobV6mX.jpg

Pobierz
  • 3
@najtos: No niby tak ale trochę racji ma. Urząd czynny do 16 a #!$%@? każdy pracuje do 17 więc dla kogo #!$%@? one są? Chcesz coś załatwić to się musisz zwolnić z pracy a później się okażę, że na jednej wizycie to się nie skończy. Poza tym, faktycznie tym urzędnikom nie spieszy się ani trochę. Ja rozumiem, że pracują za grosze ale jak komuś nie pasuje to niech zmieni robotę a
@allthethings: @dziecielinapala: W ciągu ostatnich dni byłem u nich kilka razy. O 7:30 zaczynali generować numerki, o 7:35 kończyli bo nie było tylu pracowników aby załatwić wszystkich w godzinach pracy. Przy automacie z numerkami stała jedna z urzędniczek i pilnowała aby numerki były generowane do odpowiednich osób. Podczas jednej z wizyt przyjmowali maksymalnie 24 osoby w ciągu jednego dnia i kiedy podszedłem do niej, i poinformowałem że poproszę 3 numerki