Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jak chciałbym ogarnąć microdosing to jak ma się on na inteligencję + skąd wziąć takie rzeczy?


@PiersiowkaPelnaZiol: ponoć działa jak trening dla mózgu i nawet po przestaniu efekty się utrzymują. Ktoś kiedyś w tagu #lsd wrzucał pierwsze badania naukowe na ten temat. Bierze się je z internetu, wystarczy poszukać mojego poradnika na necie: jak kupować narkotyki w (dark) necie.

Sam nie próbowałem regularnego. Próbowałem za to ostatnio dawki 10uq i muszę
a jak z alkoholem np wyobraźmy sobie te 10uq + wódka. Pytam czysto teoretycznie.


@PiersiowkaPelnaZiol: piłem do tej dziesiątki piwo, ale to jest zupełnie niedobre połączenie. Kiedyś się nawaliłem na kwasie i muszę przyznać, że jest to bardzo nieprzyjemne doznanie zarówno fizycznie jak i emocjonalnie.
A jaka musi być przerwa byś po alkoholu czuł się normalnie?


@PiersiowkaPelnaZiol: nie rozumiem pytania.

2.Badałeś sobie iq? Wzrosło, zmalało?


@PiersiowkaPelnaZiol: badałem na testach mensy dawno temu. Nie miałem nigdy potrzeby iść drugi raz, ale raczej ludzie mi mówią, że jestem bardzo inteligentny, ja też się ciągle taki czuje. Wydaje mi się, że inteligencja mi trochę spłynęła w stronę emocjonalnej, której nigdy nie miałem dobrze rozwiniętej.
@chilling zawsze chciałem spróbować (sporo substancji przerobiłem ale o krótszym działaniu) ale boję się trochę że w ciągu dnia będę musiał zrobić coś ważnego co mi niespodziewanie wypadnie i stąd pytanie czy jesteś w stanie jakoś sensownie rozmawiać z ludźmi czy tam ogólnie robić jakieś konkretne rzeczy?
czy ktoś kto cię dobrze zna od czasu kiedy nie brałeś LSD zauważył, że się zmieniłeś? Jakieś długotrwałe skutki zauważa twoje otoczenie?


@tabee: myślę, że tak. Dużo gadam o medytacji, polecam ją znajomych, opowiadam im o wspaniałych swoich przyjaciołach, o głębi i o swoich potrzebach. Mówię też często o samych psychodelikach i o tym co zrozumiałem.

Z takich rzeczy mniej przyjemnych to stałem się dosyć szorstki na nieokazywanie mi szacunku. Dosyć
próbowałeś research chemicals typu 4-HO-MIPT, 25I-NBOMe?


@Brydzo: niestety (chyba) tak. Koleżanka sprzedaje (chyba) to w Polsce jak kwas bodajże i muszę powiedzieć, że bardzo okropne doświadczenia. Czułem się winny całemu nieszczęściu na świecie. Brr....