Wpis z mikrobloga

#!$%@?...
Ostatni raz tankowałem benzynę jakoś 6 kwietnia, cena 4,44 przed chwilą wróciłem od dziewczyny, minąłem przy okazji stację benzynową i coś mnie zszokowało ;_; benzyna po 4,98. To jest jakiś #!$%@? żart. (°°

#paliwo #benzyna #takaprawda #boldupy #oswiadczenie ##!$%@? #jakzyc
Pobierz Chicoxxx66 - #!$%@?...
Ostatni raz tankowałem benzynę jakoś 6 kwietnia, cena 4,44 prz...
źródło: comment_096SuUB5tcgi2mCpxKwkUConQtn87UgA.jpg
  • 15
@szaldr A słyszałeś kiedys o zmianach cen surowców, czy myślisz, ze Orlen te paliwa z powietrza produkuje. Z resztą jesteśmy w takim punkcie powtarzajacego się cyklu koniunktury, że niedługo zatesknimy za cenami poniżej 5 zł.
@szaldr o kierwa, specjalista na rynku paliw xD A dla zainteresowanych, to kartel zarządził mniejsze wydobycie surowca, wiec i cena idzie w górę. Amerykanie mogą pobawić się ceną za baryłkę, ale póki co cisza i nic się nie zmieni. W maju ceny Pb95 mogą przekroczyć 5.00pln Warto teraz tankować do pełna i na zapas.
A słyszałeś kiedys o zmianach cen surowców, czy myślisz, ze Orlen te paliwa z powietrza produkuje.


@19karol90: Tylko wiesz co jest zabawne?
Że jak cena ropy idzie w dół to na stacjach trzymają wysoką "bo to są stare zapasy, sprzed spadku wartości", ale jak cena ropy idzie w górę to na stacjach też idzie w górę i jakoś nie mają "starych zapasów sprzed podwyżki". ( ͡° ͜ʖ ͡°