Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja jestem zażenowana kuponami jakie pojawiły się w aplikacji #rossmann do wymiany za punkty które się zbiera?

200pkt (czyli 200zł wydane) na zniżkę 50% na drugi produkt? Ja mam np -50% na płyn do płukania jamy ustnej. Serio 200zł trzeba wydać żeby dostać 8zł zniżki na DRUGĄ butelkę listerine? XDDD

#rozowepaski
Shyvana - Czy tylko ja jestem zażenowana kuponami jakie pojawiły się w aplikacji #ros...

źródło: comment_orxthGRNlQcdbmR4AECZbO2l4Iaoe8Tw.jpg

Pobierz
  • 14
Ja nawet nie wiedziałam co jest za te punkty.. ale wiesz, możesz wybrać sobie na przykład podkład za 60 zł i wtedy 50% to już nie jest 8 zł.. Tylko pewnie za ten tańszy produkt ciachają ceny niestety.. A w biedrze dostajesz rabat 50% chyba na węgiel, więc 4 zł XD
@musiamusia: jakby było 50% na podkład (pierwszy) to spoko.
Ale tutaj -50% na płyn do płukania ust albo pastę do zębów ALBO na lakier (zwykly) do paznokci. To nie są drogie rzeczy no i jeszcze za pierwszą sztukę normalna cena. Takie promocje to o kant dupy obić xD
@musiamusia: noo, to nie są takie promocje że 50% mniej za drugi produkt i obojętnie jaki.

Masz do wyboru albo płyn do płykania lub paste, albo lakier do paznokci. I nic więcej xD

Nie żebym zbierala jakoś specjalnie te punkty, ale przy normalnym kupowaniu kosmetyków (czy to pielegnacja czy kolorowych) + jakieś rzeczy typu wlasnie pasta do zębów albo maszynki do golenia czy papier toaletowy to mam od poczatku zbierania puntkow
@Shyvana: mogli już zrobić na jakieś droższe kosmetyki Yh ;_; bez sensu :< ale lepsze to niż nic. Przecież i tak pewnie niektórzy z nas odwiedzają rossmanna co miesiąc, bo musza kupić produkty higieniczne tj np waciki kosmetyczne czy farbę czy szampon do włosów no cokolwiek, wiec zawsze dla tych ‚stałych’ klientów coś jest :> zawsze te 8zl w kieszeni jest xD
@Zlota_rybkaV6: no raczej nie zawsze bo pewnie te pastę do zębów kupuje się częściej niż się wyda 200zł na dozbieranie punktów na nią xD

Jeszcze bym zrozumiała te kupony jakby jeden kosztował np 50pkt albo 25pkt. No ale nie 200 XD
@Shyvana: to mówię, ze mogli dać jakieś kosmetyki chociaż do twarzy czy coś. To jest rozwój w biały dzień xD okazuje się ze za 200zl zaoszczędzisz 8zl na kupnie listerine czy paście do zębów xD
via Android
  • 0
@gfgfgfa to chyba dobiera po tym co się często kupuje? Nie wiem ale pamietam ze kupilam kiedys za jednym zamachem 5 paczek nitki do zębów na promocji i 3 butelki plynu do plukania. Moze to dlatego xD

Ej i czemu twoje sa za 100 i 50pktow. U mnie glupia pasta za 200 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ile masz zgromadzonych punktow?
@Shyvana ja mam ledwo 165 więc nie poszleje, może dlatego mi tańsze dobrali xDD

i w sumie nie kupowałam nigdy nic z tych rzeczy (regularnie biorę płyn facelle i jakieś rzeczy włosowe+kolorówka jak była promocja) więc nie wiem jak mi to wybrali ( ͡° ʖ̯ ͡°)