Wpis z mikrobloga

@TwojStaryToKorniszon: #!$%@?ą mnie, to ja ich. Kościół tak wyprał mózgi wielu pokoleń, że nie mogę normalnie porozmawiać z rodziną. Rozumiesz jaki to jest dla mnie cios, kiedy rodzinę rozbija mi wieszcz w sutannie? Kiedy babka woli dać na radio zamiast wnukom. Kiedy matka mi suszy głowę, że mi dziecko ochrzci? Kiedy po ulicy chodzi mi jakiś obraz, a sąsiadki się krzywo patrzą bo do kościoła nie chodzę?
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: chyba nigdy nie czytałeś Pisma Świętego, nie słuchałeś normalnego kazania, nie rozmawiałeś z normalnym księdzem, zakonnikiem
wiara katolicka nie ma nic wspólnego z tym co ty piszesz
to raczej ludzie źle interpretują słowa Pana - ot taka słabość człowieka
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: 1. sam jestem niewierzący, popieram katolików w szkalowaniu gimboateuszy pompujących swojego małego poprzez atakowanie czyjegoś systemu wierzeń i wartości dla zabawy, przez takich podludzi wstyd przyznać się do bycia ateistą.
2. sam wybieram się na koncert Marduka
3. musisz mieć bardzo, bardzo smutne życie jeśli zostało zniszczone przez odwołanie koncertu XD poproś mamusię, może jak ładnie pójdziesz do kościółka w niedzielę to da Ci na bilet autobusowy do obcego miasta
  • Odpowiedz