Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie iść do #barber na pierwszy raz? Strzyżenie włosów tylko, bo fryzjer który strzygł mnie do tej pory... Chyba nie do końca wie co robi, dlatego wolę się poświęcić i wydać więcej, żeby wyglądać dużo lepiej. 80zł jestem w stanie dać, ale to tak maks, żeby było super. Tylko Kraków, najlepiej od Bronowic, przez Krowodrzą do rynku xD Kazimierz i Nowa Huta trochę daleko.
#wlosy #pomadowaglowa #krakow
  • 28
@BeDoEl: Ja chodze do Łukasza w Butter Cut ale poczekaj jeszcze chwile bo zaraz się zlecą ludzie z innymi propozycjami albo że #!$%@?ło, fryzjer za 60zł, jakiś tam Krzychu operdoli cie za 20 i lepiej xD
@BeDoEl: booksy najwygodniej, w piątki i soboty można bez rezerwacji, ale wtedy polecam iść wcześnie rano. Co do osoby: byłem na fotelu u każdego, zawsze zadowolony, ale chyba najlepiej Bambo albo Martwy.
@BeDoEl Barber House na św Tomasza, ja chodzę tam do Piotra. 60 zł od jutra trzeba będzie płacić, bo do dzisiaj jest jeszcze Juniorem i za 30 zł, ale tak czy inaczej polecam mocno.
PS Piwerko w cenie strzyżenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BeDoEl: dołączam się do grona osób polecających buttercut. Byłem w barber lotcie i ani strzyżenie ani atmosfera nie powaliły. Polecam Żółtego, Sergiusza i Scoobyego.