Wpis z mikrobloga

Mysle o kupnie xboxa one X.

glownie dlatego ze chcialbym se pograc w Pubga i w przyszlosci (jak wyjdzie) to w Black desert online

Mam macbooka, nie mam PC, mam ps4 ale tych gier nie ma i nie bedzie.

Mysle o X a nie o S bo mam tv Oled wiec dobrze by to wygladalo.

moze ktos powiedziec czy jest to warte zachodu? #xboxone #gry #pubg #bdo #blackdesert
  • 30
@quarox tez mnie ten x kusi ale właśnie wiecej dobrych exclusive jest na ps4.. Pubg mam na kompie i wciąga na trochę później sie nudzi.. Jak zreszta kazda gra.. Ale znam Twoj tok myślenia tez mam często jakas zachcianke technologiczna a pozniej szukam argumentow żeby kupić ostatnio miałem tak z telefonem xD
@quarox nie ma żadnych rankow jedyne co dostajesz to golda za ktory kupujesz skrzynki. W skrzynkach sa stroje ale czesc skrzynek wymaga do. Otwarcia klucza ktory musiałbyś kupic za real hajs
@quarox: Z tego co słyszałem to PUBG na X nadal jest średnio grywalny, ale osobiście nie sprawdzałem. Co do samej konsoli, to sporo gierek dostało upgrade i to widać, czy to w kwestii wydajności czy jakości grafiki (wiadomo, że to nie jest jakiś super jebs, ale takie np. GoW4 dostało 4k teksturki ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

A czy warte zachodu, no to już kwestia tego czy chcesz
@miczu: jak z FPS i grafika? ladnie to wyglada? i jak juz mam kogos kto gra w pubg na x to mam pare pytan ;)

1. z konsoli gra sie tylko z konsolowcami? np. moge z konsoli zagrac z kims na pc?
2. da sie np zagrac w pubg na 1 konsoli na 2 pady (dzielenie ekranu czy cos?)
nigdy nie gralem w pubga a chetnie bym to sprawdzil.

gra sporo
@quarox: FPS czasem leci, szcególnie na początku rozgrywki. Ale nadal jest to grywalne. Wygląda ładnie, nie mam zastrzeżeń.

Co do pytań:
1. grasz tylko z ludźmi ze swojej platformy
2. nie ma splita, na jednej konsoli jedna osoba