Wpis z mikrobloga

Wczoraj w #ukrytaprawda na #tvn była laska, co nie miała pieniędzy, i codziennie spotykała się z innym facetem, żeby najeść się za friko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Scenarzyści za dużo siedzą w internetach chyba. Następne pewnie będzie o gościu, co wykupił w pociągu 6 miejsc w 4 osoby, dalej (moje ulubione) "a ty co? #!$%@? jesteś?" a na finał będzie odcinek o taksówkarzu, co wiózł klienta przez całe miasto, a ten miał ryczałt ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#gownowpis #takbylo
  • 24
  • Odpowiedz
@pahamakaa: To jeszcze nic, kiedyś przez przypadek oczywiście ;) trafiłem na "Trudne sprawy", czy "Dlaczego ja?" o zwykłym gościu który zaczął handlować narkotykami, żeby uzbierać pieniądze na operację dla żony. Ciekawe czym inspirował się autor scenariusza?
  • Odpowiedz
@shwejk: "Dlaczego ja?" nie jest pisane w Polsce, scenariusze są kupione na licencji niemieckiej i tylko reżyser adaptuje niektóre wątki na nasze polskie warunki. Przed nagraniem "aktorzy" grający główne role oglądają wspólnie odcinek niemiecki żeby zobaczyć co ich czeka. Przynajmniej ja tak miałem przed swoim odcinkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz