Wpis z mikrobloga

Cześć,
Ostatnio postanowiłem pograć w Gothic Edycja Rozszerzona i rozpocząć swoją przygodę jako kopacz w kopalni.
Niestety jednak nie jestem w stanie tego zrobić a według opisu modyfikacji powinno to być możliwe.
Znalazłem na google że
"Kopacz: idziesz tą samą drogą co w podstawowej wersji Gothika. Za mostem, którego pilnują dwaj strażnicy będzie siedział Gamal. Sam cię zaczepi i będziesz musiał odpowiednio przeprowadzić rozmowę, by zechciał cię zaprowadzić do Starej Kopalni. Gdy już tam dotrzesz, robisz zadania dla osób z obozu przed kopalnią aż w końcu cię do niej wpuszczą. W tej sposób zostaniesz Kopaczem."

Niestety jednak owego Gamala nie jestem w stanie znaleźć a w opisanym wyżej miejscu jest inny NPC "Petro" (który zajmuje się przeprowadzeniem przez las nowych kopaczy ale nie ich werbunkiem) . Rozmawiałem również z Lorenzo który niby zajmuje się rekrutacją kopaczy jednak nie mam możliwości dialogowej by dołączyć jako kopacz.

Jedynie jako kret jednak chce dołączyć do SO. Czy ktoś może zna odpowiedź co zrobić by zostać kopaczem?

#gothic#edycjarozszerzona #pomocy
  • 1
  • Odpowiedz
@Puniator: Rób questy jak na tradycyjne dołączenie do Cieni w podstawce, jak będziesz musiał zrobić Test Zaufania wyślą cię do Lorenzo, jeden quest u gościa i jesteś Kopaczem
  • Odpowiedz