Wpis z mikrobloga

@Bruno_: tak, już poprawiłem ale nie to jest błędem. W ogóle nie wiem czy w dobry sposób chcę ten obiekt pobrać.
W formie jakiej mam to zrobione, w tej linii jest błąd: "Wrong 2nd argument type. Found: 'java.lang.Class', required: 'java.lang.Class"
@Dominias: Nikt ci nie odpowie bo pytanie jest beznadziejnie opisane - ani nie wiadomo co chcesz osiągnąć, ani jaki jest problem. Tylko jakieś generyczne pytanie + "jak to zrobić" + kawałek kody. Bez sensu. Opisz to porządnie, pokaż jaki i gdzie błąd leci (tip: "w tej linii jest błąd: " nie ma sensu) i zadaj konkretne pytanie.
@Dominias: Co to jest Lambda? Domyślam się że jakiś wynalazek AWSowy do ich Lambda Functions, ale wypadałoby opisać jak tej "lambdy" używasz - bo w tym tkwi sedno problemu, a conajmiej jego połowa. Po drugie: "I wanted to send id in request body but it doesn't work" -> "Can someone tell me what I need to change?" nie mówi nam absolutnie NIC. Rozwiń "doesn't work". Exception podaj. Pokaż jak wywołujesz.
@Dominias: Wspaniale, odpowiedziałeś na pierwszy zarzut, kompletnie ignorując drugi, o wiele istotniejszy - nada #!$%@? wiadomo o co ci chodzi. Opiszesz to w końcu porządnie czy będziesz się wykłócał i pozostawał dalej bez odpowiedzi bo nikt nie wie o #!$%@? ci chodzi?
@Myzreal nadal nie rozumiem co dla Ciebie jest niejasne, potrzebuję lambdy do utworzenia endpointu, nie wiem jak utworzyć lambde do metody która pobiera obiekt z bazy danych. Napisałem po swojemu ale nie działa i chce porady co robię źle bo zły jest pewnie mój pomysł a nie jakaś metoda w moim kodzie.