Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas nosiłem się z napisaniem czegoś odnośnie #wychodzimyzprzegrywu. No to w końcu napiszę, jako przykład posłużę się swoją osobą.

Zacznę może od tego, że będąc jeszcze szczylem (16-20 lat) byłem najbardziej żałosną osobą w swoim mieście. Trądzik mocno, chudy, ubieranie się w bluzy z kapturem, nieśmiałość lvl max. No definicja wykopowego przegrywu. Jeszcze nieco później doszły do tego #zakola to już w ogóle rozbiłem bank xD Mimo tego wszystkiego, jakoś miałem dziewczynę, ale rzecz jasna, przy takim #!$%@? i tak cud, że wytrzymała ze mną półtora roku. Nie miałem wtedy jeszcze konta na wykopie (całe szczęście), bo jeszcze zaraziłbym się tym całym mizoginistycznym gównem i #!$%@? na amen.

Tyle tytułem wstępu. Jakiś czas później (po przybyciu depresji i jednej nieudanej próbie strzelenia sobie samobója) wpadłem na r/TheRedPill. Wtedy jak to czytałem to w sumie nie wierzyłem, ale mając jakieś pokłady intelektu wyciągnąłem stamtąd kilka rzeczy, które uznałem, że faktycznie pomogą mi jakoś w poprawieniu swojego wizerunku. Jestem teraz lvl26 i od kilku lat staram się trzymać mocną dyscyplinę jeśli chodzi o takie rzeczy jak:

1. Wygląd. To jest po prostu numer jeden. Sam miałem karygodny trądzik i wpakowałem wszystkie swoje oszczędności żeby się pozbyć tego gówna. Poprawiłem fryzurę (chodzę do barbera co miesiąc) i zapuściłem brodę (full beard). Ten punkt mówi tylko tyle, żeby dbać o siebie. Rozum macie, więc na pewno możecie się domyślić o co tutaj może chodzić.

2. Ubiór. To raczej oczywiste. Szczerze sam miałem z tym problem, szczególnie pod względem finansowym, ale sukcesywnie można się z tym uporać. Żadnego nagminnego chodzenia w bluzach z kapturem, polarach czy butach trekkingach. Proszę to #!$%@?ć natychmiast. Jeśli masz problem z ogarnięciem jak się ubrać to w necie jest masa tego.

3. Siłownia/sport. To była najlepsza decyzja jaką podjąłem i tobie też polecam. Rzecz jasna ma to związek z wyglądam, a że to jest numer jeden to koniecznie powinieneś wrzucić coś z tego tematu

4. Hobby/zainteresowania. Oglądanie meczów piłkarskich, gry komputerowe czy gównowpisy to nie zainteresowania. U mnie są to tenis oraz szachy

5. Praca/kariera. Jako typowy lekki przegryw poszedłem na kierunek techniczny, teraz to wyszło dla mnie całkiem nieźle, bo jestem na dobrej drodze #programista15k. Jeśli nie masz takich możliwości, na pewno są też inne dziedziny na rynku, które pozwolą Ci na zarabianie chociaż tych 7k brutto po 2-3 latach ciężkiej pracy. Ja wiem, zaraz przyjdzie ktoś i powiem, że to Polska, że tak się nie da. Tutaj kolejna porada, nie warto ich słuchać (w sumie jakichkolwiek takich pierdów ze strony innych przegrywów). Tylko ciężką pracą nad sobą można coś osiągnąć. Ja osobiście nie mam kompletnie czasu na takie rzeczy jak relaks, bo większość czasu poświęcam na pracę i doszkalanie się. Nie ukrywam, że pewnie i Ciebie coś takiego będzie czekać jeśli chcesz do czegoś dojść.

6. Znajomi/przyjaciele. Co tu dużo pisać, musisz ich mieć.

7. Rzeczy materialne. Jako, że od kilku lat #!$%@? jak #!$%@?, udało mi się odłożyć sporą sumę pieniędzy co pozwoliło mi na zakup własnościowego mieszkania w wieku 26 lat (tutaj wstaw mema z normkikiem co mu rodzice mieszkanie kupili xD). Pewnie zaraz usłyszę, że jak to możliwe, no ale tak jak mówię, pracowałem jak głupi w delegacjach po 10-11 godzin, urlopów nie miałem i mogłem sobie pozwolić na odkładanie praktycznie całej wypłaty miesiąc w miesiąc. Kosztowało mnie to sporo wyrzeczeń, ale myślę, że warto. Są oczywiście sytuacje i jednostki, które nie są w stanie sobie na to pozwolić, ja dobrze o tym wiem. Zaznaczyłem to jako punkt tutaj tylko dlatego, żeby zaakcentować, że fajna chata, auto (no dla mnie np. nie, ale może dla Ciebie tak), motocykl na pewno dodadzą Ci kilka punktów w skali Stooleymana w oczach #rozowepaski

8. Zdrowie psychiczne. Stosuję "filozofię xD". U mnie działa, poleztam serdecznie. Im mniej się przejmujesz zdaniem innych tym lepiej (oczwiście w ramach rozsądku).

9. Zdrowie fizyczne. Spanko ok. 8 godzin (w nocy od 22/23, a nie jak te turobzjeby z nocnej co idą spać o 4, a potem czyta się wysrywy pod tytułem "jestem ścierwem życiowym"), suplementacja witaminami, zbalansowana dieta i dużo pijemy bezalkoholowych. Nic więcej nie potrzeba.

10. Ten punkt zostawiam dla ciebie. Wpisz tutaj sobie cokolwiek co sprawia, że czujesz się lepiej i sprawia, że jesteś bardziej z siebie zadowolony.

U mnie stosowanie tego wszystkiego żeby wyjść na ludzi trwało nie 6 miesięc czy rok, to już będzie kilka lat i cały czas, z wojskową dyscypliną, stosuje się do tych wszystkich punktów. Generalnie, wszystko to co napisałem są sprawami dość oczywistymi, ale jak patrzę na niektórych wykopoków to mam wrażenie, że jakby tego nie ogarniali.

Jeszcze dodam tylko jedno. Jeśli robicie to tylko dlatego, żeby zdobyć #rozowypasek to mam dla was złą wiadomość - jesteście poyebani xD No chyba, że fakt posiadania różowego przyświeca wam wszystko inne no to już mi nic do tego xD

Z fartem.

#motywacja #regresosobistyzprzegrywami #rozwojosobistyznormikami #redpill #mgtow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 11
7. Rzeczy materialne. Jako, że od kilku lat #!$%@? jak #!$%@?, udało mi się odłożyć sporą sumę pieniędzy co pozwoliło mi na zakup własnościowego mieszkania w wieku 26 lat (tutaj wstaw mema z normkikiem co mu rodzice mieszkanie kupili xD). Pewnie zaraz usłyszę, że jak to możliwe, no ale tak jak mówię, pracowałem jak głupi w delegacjach po 10-11 godzin, urlopów nie miałem i mogłem sobie pozwolić na odkładanie praktycznie całej wypłaty
Zainteresowanie górujące nad piłką nożną xD


@PfefferWerfer: no chyba cokolwiek góruje nad piłką nożną. Co to za atrakcja siedzieć w fotelu i oglądać grupę ludzi biegających po trawie. Już lepiej samemu ruszyć dupę i zagrać...
a osobiście nie mam kompletnie czasu na takie rzeczy jak relaks, bo większość czasu poświęcam na pracę i doszkalanie się. Nie ukrywam, że pewnie i Ciebie coś takiego będzie czekać jeśli chcesz do czegoś dojść.

6. Znajomi/przyjaciele. Co tu dużo pisać, musisz ich mieć.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak już wymyślasz historyjki to niech chociaż nie występują w nich sprzeczności bezpośrednio obok siebie
OP: @Lucyfer90 co kto woli, mi niczego nie brakuje, mam wszystko co bym chciał mieć, może oprócz auta. Jedyne czego jeszcze nie udało mi się zrobić to zwiedzić świata, no ale na to też przyjdzie pora. Zresztą, mówisz o zabawie kiedy to u większości ludzi jest granie w gry komputerowe, oglądania netflixa i inne #!$%@? czasu xD Mało kto robi faktycznie coś co możesz robić tylko teraz będąc młodym wiekiem. Takie
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @Lucyfer90 co kto woli, mi niczego nie brakuje, mam wszy...

źródło: comment_fqIOowAfdhmsdBpfHOE3T4ut1dlLskqX.jpg

Pobierz
OP: @e-w-a nie wiem do końca co znaczy "wyjść ze #!$%@?" w tym przypadku. Jako, że to wykop peel to zakładam, że chodzi o ruchanie xD Licznik niby dwucyfrowy, ale jestem w takim wieku, że ktoś na stałe by się przydał. Z tym ciut gorzej, bo ciężko mi się nawiązuje nowe znajomości. Pokłosie #!$%@? w postaci nieśmiałości zostało xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Michael Gerrapa: Trzeba było od razu walić że jesteś failed normie tak jak się domyślałem od początku i tyle xD Nie mam o to do ciebie żalu ziomeczku ale miej świadomość że jest tu wielu takich dla których nawet friendzone czy koleżeństwo z płcią przeciwną to szczytowe osiągnięcie i że muszą uczyć się życia w wieku dwudziestuiluś lat. Ale MGTOW uważam za coś do rozważenia dla takich przypadków. I tak raczej