Wpis z mikrobloga

jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale to jedno jest zawsze - dlaczego rodzice na to pozwalają? Dlaczego dają młodemu kasę na takie rzeczy? I czemu pozwalają, by się tym chwalił w necie. Przyznaję, rzadko bywam tolerancyjny, no ale to nie jest normalne ;__; fu, jak to widzę na facebooku, to momentami mi się przypomina śniadanie.. co wy o tym myślicie? ktoś podziela moje zdanie, że to powinno być zabronione? #chlopiec #makijaz #makeup #boy
B.....e - jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale ...

źródło: comment_x3hgdWudSJORafSWlgxxlvEVzNwXrsXO.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@fegwegw Pytanie tylko czy popełniłby swojaka ze względu na to jak to mówicie "skrzywienie", czy też powodem mogłoby być linczowanie przez otoczenie i brak zrozumienia i akceptacji rodziców dla jego pasji i osobowości? Wydaję mi się, że to drugie.
  • Odpowiedz
@fegwegw: a kobieta w spodniach jest normalna? radzę sobie sprawdzić jak były postrzegane kobiety w spodniach 100 lat temu, wtedy też idioci chcieli tego zakazywać (i wielu miejscach było to zakazane)

@BillieJoe: HEJTERÓW? XD? hejterów masz tylko w polszy i innych somaliach czy #!$%@?łkach arabskich, na zachodzie czy w USA nikt (znikomy promil, zobacz na wyświetlenia i oceny) tego nie hejtuje (szacunek dla innych - coś czego nie znacie), a
lanceq1 - @fegwegw: a kobieta w spodniach jest normalna? radzę sobie sprawdzić jak by...
  • Odpowiedz
@lanceq1: to, że ktoś napisze pod filmem tego człowieka komentarz po angielsku, nie znaczy że jest ze Stanów. I nie, nie tylko w polszy są hejterzy, w każdym miejscu na świecie znajdzie sie ktoś, kto podziela moje zdanie, że to chore. Dorosły facet malujący ryj, w jednym filmie nawet używał palet dla dzieci (wiem, że był taki challenge, jak coś). I na yt i na fb ludzie wyrażają różne opinie -
  • Odpowiedz
@Shinra Ja podań.
-Młody mógłby wydawać pieniądze na ciperki i koliczkę.
-miałbym więcej fajnych gierek na steamie i mógłby grać w nie cały dzień!
-nadmierne usuwanie makijażu może męczyć skórę
-podczas deszczu może się rozmazać
-obawiam się, że taki makijaż mógłby przyciągnąć narodowców bo jak wiadomo... #pdk
  • Odpowiedz
@BillieJoe: to jaki jest procent tych negatywnych? oczywiście, że nie tylko ludzie ze stanów komentują, ale bydło nie komentuje z reguły bo nie zna angielskiego. Dorosły facet i robi co chce, i nic ci do tego.
ps. pytam po raz 3, czy noszenie spodni przez kobiety uznajesz za normalne?
  • Odpowiedz
@BillieJoe: Jak dla mnie chłopak jest za młody na takie demonstracje (dla mnie wygląda na ~14-15 lat). Gdyby miał ~18 lat to już raczej w miarę dojrzały psychicznie i wiedziałby, że taki chce być, a w tej sytuacji może żałować tego w przyszłości.

Mam nadzieję, że maluje się tak tylko do zdjęć/filmików. Nieważne czy to chłopak czy dziewczyna - za dużo tapety (,)
  • Odpowiedz