Wpis z mikrobloga

jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale to jedno jest zawsze - dlaczego rodzice na to pozwalają? Dlaczego dają młodemu kasę na takie rzeczy? I czemu pozwalają, by się tym chwalił w necie. Przyznaję, rzadko bywam tolerancyjny, no ale to nie jest normalne ;__; fu, jak to widzę na facebooku, to momentami mi się przypomina śniadanie.. co wy o tym myślicie? ktoś podziela moje zdanie, że to powinno być zabronione? #chlopiec #makijaz #makeup #boy
źródło: comment_x3hgdWudSJORafSWlgxxlvEVzNwXrsXO.jpg
  • 160
@BillieJoe: Jakby sobie jebnął makijaż to pół biedy. Ja tu podejrzewam samotną matkę, która robi z syna #!$%@? żeby był pokorny. Jak go odrzuci społeczeństwo to jedyną osobą, która będzie chciała cokolwiek mieć z nim wspólnego będzie właśnie mamusia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lastro tą dyskusje można kontynuować w nieskończoność. Ja będę mówić, że malowanie nikomu nie szkodzi, s niechciane wysyłanie benisów tak, Ty odpowiesz że nie, i tak w kółko. Wyjdź lepiej do znajomych, jest piątek wieczór :)
@harpiowata: Tę dyskusje mozna kontynuowac w nieskończonośc, bo twoje argumenty sa bez sensu. Skoro wymalowany chłopski ryj wzbudza obrzydzenie, to znaczy, ze coś jest nie tak. Tak samo z penisem na ktorego nie chcesz patrzeć

Wyjdź lepiej do znajomych, jest piątek wieczór :)


@harpiowata: hahahh teraz to mnie rozbawiłaś. Pewnie piszesz ze spotkania ze znajomymi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BillieJoe: wyluzuj, ja raczej zapytał bym ciebie dlaczego chcesz zakazywać komukolwiek czegoś, co go pasjonuje i pozwala wyrażać siebie, nie czyniąc przy tym nikomu krzywdy.
to trzeba było normalnie odpowiedzieć, a nie warczeć pod nosem :) czekam na twoje argumenty.


@harpiowata: Normalnie to znaczy jak? To były moje argumenty. Dobre porównanie, z ktorego tak naprawde nie wybrnełaś
@harpiowata: A i jeszcze jedno

Wyjdź lepiej do znajomych, jest piątek wieczór :)


Mogłabyś być chociaż konsekwentna, bo przecież napisałaś:

ktoś robi to czego ja nie chcę, jak to tak


wiec co cie obchodzi, co ktoś robi w piątkowy wieczór? Chlip chlip kurła
@schizma: W granicach rozsądku ma to sens, ale makijaż, który całkowicie zmienia wygląd to trochę przesada.

Teraz chyba mogę Cię podrywać, bo zielonkom raczej nie ufasz
@hvk9: Jeśli ktoś ma właśnie taki sposób autoekspresji to nie mam zamiaru oceniać. Jest różnica między karyną z twarzą w kolorze pomarańczy, a profesjonalnym makijażem oddającym czyjś charakter. Ale w zasadzie tak, naturalność jest najpiękniejsza :)
Ale ziomek o co ci chodzi? Jak laska robi z siebie ewidentną chłopczycę to wielu mężczyznom się to podoba. Gdy facet chce pójść w tę samą stronę to od razu stosujecie publiczny lincz. Turbo męscy, a moim zdaniem ludzie których żywo urażają takie akcje to zwyczajni kryptogeje.( ʖ̯) Którzy sami chcieliby się pomalować, ale nie mogą zawieść ich turbo hetero otoczenia. Oczekiwań ziomeczków.(
@BillieJoe: @CJzSanAndreas: uważasz, że nękanie w szkole jest winą ofiary? Jakby rodzice uczyli swoich dzieci tolerancji w stosunku do innych oraz do rozwijania swoich zainteresowań to przecież nikt nikogo by nie nękał XD Uprzedzenia wpajane są dzieciom przez rodziców, dopóki ktoś robi coś, co w żaden sposób nie dotyka mnie ani nikogo innego, to nie powinno mnie to kompletnie obchodzić i tyle, prosta sprawa. Chłopiec lubi się malować, sprawia mu
@BillieJoe



jak widzę takie coś, to zadaję sobie jedno pytanie - no czasem więcej, ale to jedno jest zawsze - dlaczego rodzice na to pozwalają? Dlaczego dają młodemu kasę na takie rzeczy? I czemu pozwalają, by się tym chwalił w necie. Przyznaję, rzadko bywam tolerancyjny, no ale to nie jest normalne ;__; fu, jak to widzę na facebooku, to momentami mi się przypomina śniadanie.. co wy o tym myślicie? ktoś podziela moje
Zaburza to cienką linię pomiędzy kobiecością a męskości.


@kuba560x: jeśli dla Ciebie linię między kobiecością a męskością jest w stanie zburzyć puder na twarzy jakiegoś dzieciaka, to powinieneś się udać do seksuologa, bo to nie jest normalne.
@BillieJoe:

Mały chłopiec, który powinien się bawić, biegać za piłką, grać na konsoli z kumplami, a co robi? Niszczy sobie buzię chemią dla dorosłych kobiet.


KURRRŁA CHŁOP TO MA BYĆ CHŁOP CO TO KURRRŁA MA BYĆ KŁIIII KŁIIIIII XD A jak chłopak nie interesuje sie piłką i gierkami to co jest jakis nienormalny? a jak dziewczynka gra w piłkę to też z nią coś nie tak? xD Ogarnij się zacofany dziadzie
Ogół społeczeństwa


@lastro: ogół społeczeństwa w XVII w uznał że facet powinien ubierać się tak. Jako że społeczeństwa i normy społeczne są uwaga ZMIENNE co dla Ciebie, @Shatter, @BillieJoe i podobnych jest niepojęte, to facebi przestali ubierać się w rajtuzy i nosić peruki. Ostatnio wszyscy zaczęli nościć brody, pomimo że jeszcze kilkanaście lat temu było to awangardą.
źródło: comment_pZIaepJ02CA7PrVIDJQuFAXQ0vQpwaJ0.jpg