Wpis z mikrobloga

#detailing #januszdetailingu #samochody #motoryzacja

Kolega całkiem niedawno porysował sobie lakier na tak zwanej "myjni bezdotykowej" gdzie jednak żeby umyć auto trzeba je dotykać szczotą, którą wcześniej inni myją zabłocone auta i nie opłukują tej szczoty...

Pytanie do Was... Co lepsze: mycie właśnie taką szczotą, czy jazda na automat typu Circle K, Orlen czy inny tam BP?

Mycie własnoręczne nie wchodzi w grę - brak możliwości.
Jokker - #detailing #januszdetailingu #samochody #motoryzacja

Kolega całkiem nieda...

źródło: comment_6H3mXmPtKLVOY6M34ssbBX2uHweW99SJ.jpg

Pobierz

Co lepsze?

  • Szczota na "bezdotykowej" myjni 63.8% (44)
  • Szczotki na myjni automatycznej 36.2% (25)

Oddanych głosów: 69

  • 20
wystarczy poświęcić 30 sekund i wypłukać samemu szczotkę, pod takim ciśnieniem nie ma opcji żzeby coś zostało


@mestinerr: Na pewno wystarczy? Mam wątpliwości, dlatego pytam. Jak widzę że ludzie szorują tą szczotką po aucie zabłoconym (!) a potem brudną szczotkę odkładają.... to nie wiem czy moje opłukanie za 1zł pomoże...

nic z powyzszych, dwa wiadra


@Myszoskocznia: Chciałbym. Ale gdzie? Jak mieszkam w bloku...
Możesz zabrać swoją szczotkę i wiaderko na myjnię bezdotykową. Nalać wodę z szamponem z pistoletu i umyć auto jak ja dzisiaj.


@sayonez: Tam gdzie jeżdzę nie ma takiej możliwości, bo obsługa jest 24h/dobę. Musiałbym poszukać jakiejś myjni gdzie nikt nie bywa... i żeby klientom nie blokować miejsca, bo to trochę chamskie...
@averm: No to oczywiste, że zanim się myje auto ręcznie, to najpierw trzeba "umyć" karcherem bezdotykowo... Ale widzę jak ludzie na takich myjniach na suche brudne auto od razu biorą tę szczotę...
@ShaunBoswell: No to jasna sprawa. Najpierw myjesz auto bezdotykowo, a dopiero potem szczotka. Ale ta szczotka ma w sobie brud i piach z mycia przez innych ludzi którzy bezpośrednio błoto nią szorują... Tak mi się wydaje...