Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Luszian czeka na dokładny opis działania nadzwyczajnego projektu Q, bo przecież na IOCIE nie będą normalne smart kontraktu. Na tym coinie wszystko jest rewolucyjne....

Więcej informacji na temat Qubic będzie 3 czerwca. Jeśli okaże się, że to coś więcej niż tylko "po prostu" smart contract, to dodam wpis i specjalnie cię w nim oznaczę oraz dodam screen z twojego komentarza.


To #!$%@? o czekaniu do jakiejś daty i udowodnienia wszystkim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyberpunkbtc: Wybacz cyberuś, ale w pracy jestem i nie mam czasu odpowiadać na wasze śmieszne zarzutki. Może wieczorem to zrobię, bo przyznam, że nawet trochę się uśmiałem czytając je. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WeselnyGiermek00: Jak będą się skalować przez 9 lat i przez 9 lat sobie poradzą z niskimi fee jak bitcoin to będzie sukces xD

Dobrze , że Bitcoin ma centralizację w postaci LN to nie to samo co koordynator z IOTA xD

9 lat rozwoju bitcoina tylko po to aby wprowadzić centralizację przez kilka superhubów , jak tak dalej pójdzie to bitcoin w pełni się zcentralizuje , a banki się zdecentralizują w
@theromanpolan: skalowanie to problem w btc który wypłynął pod koniec 2016( ͡° ͜ʖ ͡°) co będzie to nie wiem za to pamiętam że każda moneta miała być rozwiązaniem póki co nie jest nawet eth gdzie chwalono się jakie to proste na konferencji w 2014. Dzieje się to co Andreas mówił ( ͡° ͜ʖ ͡°) i z eth wypłynęli z portu i trzeba coś
@WeselnyGiermek00: LN już miałbyć dawno gotowy w pełni a nadal testujemy i mamy tylko 10 BTC w LN bo mówi się , że nadal niebezpiecznie jest parkowac większe pieniądze :D

ile lat trwało dopracowanie portfela BTC moze przypomnisz jak to było ?

Ile lat czekano na poprawny portfel , podpowiem ci , o wiele dłużej niż nawet IOTA istnieje

od 2 lat BTC walczy z zapchanym mempoolem , bo od 2
@WeselnyGiermek00: I podstawowa sprawa , jaka firma jest zainteresowana BTC ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

ETH - SP500 na pokładzie , chyba nie muszę tłumaczyć co to jest SP500 i jaki kapitał za nim stoi
IOTA - BMW , BOSCH
tokeny erc20 nawet się cieszą większym zainteresowaniem firm i instytucji rządowych , nawet głupi Status sprzedał swój komunikator Riota francuskiemu rządowi

a kto jest zainteresowany BTC ?
Nikt poważny , oprócz bandy spekulantów , pryszczatych inwestorów i co najwyżej sklepów


@theromanpolan: no widzisz sam jak szybko porzuciłeś retorykę o grupie bildberd/iuminati itp.
Widzę ze masz uczulenie na bitcoina, czas pokaże jak będzie naprawdę i do czego komuś jest coś potrzebne rynek zdecyduje, rynek ma w dupie czy coś lubie czy nie ale poprostu w długim terminie wygra t co działa, a nie to co chcę by działało. Newsów
@WeselnyGiermek00: nom, uczulenie na bitcoina polega na tym że dostaje opryszczki na mosznie jak tylko wspominają jego rakotwórcze właściwości , skąd wiedziałeś ?

i dlatego za kazdym razem coś co było pierwsze przegrywa z konkurencją , a ta nie śpi xD
i dlatego za kazdym razem coś co było pierwsze przegrywa z konkurencją


@theromanpolan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w krypto role szybciutko się odkręcają to fakt ale w momencie jakby BTC straciło właściwość store of value to praktycznie żadne krypto jako coś takiego nie ma sensu tylko będą się liczyć favourite of the month/year itp...
nie wiem co będzie to nie będe zaklinał rzeczywistości