Wpis z mikrobloga

Ale nędza... @fervi: tłumaczy dla was Andreasa, człowieka który naprawdę dobrze gada i to nie tylko na temat BTC bo nie jest stronniczy ani trochę...tłumaczy a wypok #!$%@? dał dwa plusy...

https://www.wykop.pl/wpis/31839037/wrocilem-d-udalo-sie-przetlumaczyc-dlugi-tekst-jes/

Tylko ode mnie i @pawlo74: Żenada. #!$%@?, nie zdziwię się jak przestanie tłumaczyć widząc że nie ma zainteresowania. Słabe to niesamowicie. Zaniżajmy poziom to mirko będzie zajebiste, zostaną tylko memy i kryptoheheszko.

Mnie nie chodzi o ten materiał ze względu na mnie, bo Andreasa to się sporo naoglądałem. Zajebiste jest to że te tłumaczenia zostaną dla nowych ludzi. W końcu w tym gównianym polskim youtubie może być choć odrobina dobrej edukacji z krypto. Ilość wyświetleń tych filmików i ilość plusów na mirko świadczy tylko że tu jednak nikogo nie interesują istotne rzeczy z krypto. Jedynie #!$%@? warte pierdoły, Buffety itp newsy.

Ledwo dzisiaj narzekałem w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/31836339/prowadzenie-biznesu-w-polsce-nie-jest-prosta-spraw/ że w polskich mediach jest sam nieistotny szajs i że brakuje czegoś istotnego, technicznego jak na zachodnich kanałach.
Widać brakuje tego tylko mnie i pawlo. Resztę widocznie zadowala Phil Konieczny, Wieczorek i Ptakun...
Nie zdziwię się że fervi w końcu się #!$%@? na to, sam dla siebie tego w końcu nie robi a wyświetleń jest żałosna ilość.

Ja #!$%@?ę, widać że was interesują tylko fiaty, nie krypto.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bierzcie kontent z nosaczem...

#kryptowaluty #bitcoin #btc #gruparatowaniapoziomu
cyberpunkbtc - Ale nędza... @fervi: tłumaczy dla was Andreasa, człowieka który napraw...

źródło: comment_cy6s88gooyyZSkCPU3gwdLL7zDgGlLkJ.jpg

Pobierz
  • 31
@cyberpunkbtc spoko, fervi sobie odbije na steemit, prawda jest taka, że prawie każdy kto mial trochę oleju w głowie tam odszedł (niekoniecznie będąc zwiazanym z krypto) po co pisać na wypoku za plusiki i zarabiać na rogale bialka jak można zarabiać na siebie? Prawda jest taka, że zostaną tu tylko patusy a sam wykop zamieni się w sciek, o ile już to się nie stało.
@archlord: Większość jego wpisów zbiera dużo więcej niż tłumaczenia z Andreasem. Jego kanał na YT ma 47 subskrypcji w tym moją. Tłumaczenia Andreasa mają kilkanaście a nieraz poniżej 10 wyświetleń.
Dla kogo ma to robić jeżeli widzi że nikt tego nie ogląda?

Człowiek chce wstawiać edukacyjny kontent, ale jak nikt go nie chce to w końcu #!$%@? się na to i poświęci czas na inne rzeczy
na steemit, prawda jest taka, że prawie każdy kto mial trochę oleju w głowie tam odszedł (niekoniecznie będąc zwiazanym z krypto) po co pisać na wypoku za plusiki i zarabiać na rogale bialka jak można zarabiać na siebie? Prawda jest taka, że zostaną tu tylko patusy a sam wykop zamieni się w sciek, o ile już to się nie stało.


@archlord: xddddddddddddd
Steemit to gówno jakich mało, z cenzurą większą i
@niepodszywamsiepodbiauka grubas ma większy wpływ, jak piszesz gowno to bardzo dobrze, że dostajesz flage, bo grubas nie chce aby twoje wypociny zanizaly mu wartość tokena, co do cenzury to nie istnieje bo wpisy nie są kasowane tylko ukrywane i to tylko w interface a nie w blockchain, możesz sobie zrobić interface który będzie pokazywać te posty które są sflagowane, taki patosteem
@niepodszywamsiepodbiauka: To, że ktoś liże się po jajkach to jedno, a to, że ktoś daje flagę bez przyczyny to drugie. Nigdy nie dostałem flagi w zasadzie (poza amelkiem, który dał bo go za coś tam zganiłem). Ogólnie jak twój post nie jest rzucaniem bluzgami na lewo i prawo to jest dobrze.

Ogólnie lepiej dawać upvote niz downvote, bo na upvote się zarabia, a na downvote nie
Nie widziałem tam nic takiego.


@cyberpunkbtc: A, skoro tak, to nie ma problemu. xD
Popularne posty które znikają z flagą zazwyczaj są związane z krytyką islamu.

Podobnie sprawa ma się z każdym innym bardziej kontrowersyjnym tematem. Ktoś przestrzega wszelkich zasad netykiety, ale ma opinię inną niż grubas i zostaje usunięty - wolność słowa :P
@archlord: Poziom twojej argumentacji grzebie się w mule na dnie rowu mariańskiego.

wpisy nie są kasowane
@fervi: Nawet tu na wypoku ktoś pisał, że został oflagowany przez Steemową bojówkę, bo


Największy problem Steema leży w dysproporcjach. Ja również uważam, że grubasy powinny mieć większy wpływ na to co będzie, a co nie będzie promowane, ale WPŁYW, a nie monopol.
Wykop pod względem promowania dobrych treści działa dobrze, nawet z tą całą wspaniałą moderacją i ich shadowbanami lub zwyczajną cenzurą.